Člověka narozeného ve znamení Lva většinou spolehlivě poznáte, jakmile vstoupí do místnosti. Nemusí mít na sobě výrazné oblečení nebo se hlasitě smát, ale vyzařuje z něj obrovská energie. Lvi jsou zkrátka charismatičtí, a i když se často necítí dobře středem pozornosti, ostatní je vnímají.

Patří také mezi ty osobnosti, které buď milujete, nebo nenávidíte. Nebývají lidem lhostejní, což ale vyplývá také z jejich názorů, které se nebojí říkat nahlas. Jsou velmi upřímní, akční a energičtí, což je dáno také tím, že Lev je ohnivé znamení. 

Lidé se v jejich společnosti cítí dobře, ale někdy na ně Lvi působí afektovaně a přehnaně. To je většinou v situacích, kdy jsou si jistí svou pravdou a potřebují, aby je druzí chápali. Pak máte pocit, že vás chtějí přesvědčovat, manipulovat a tlačit vás do kouta. Nemyslí to špatně a jejich cílem není kohokoliv naštvat. Jenom je pro ně možnost sebevyjádření důležitá a čekají, že jim budete oponovat. Když této možnosti nevyužijete a nebudete se chtít pouštět do sporu, urazíte je. Budou to totiž brát tak, že vám nestojí za to, abyste jim řekli svůj názor.

Lvi ale nakonec nebojují s vámi, ale sami se sebou. V životě si musí dávat pozor na to, aby je jejich ego nepřeválcovalo. Jestliže na sobě budou pracovat a uvědomí si, že ne vždycky je jejich úhel pohledu jediný správný, budou se s nimi lidé cítit dobře. V opačném případě bude okolí kolem nich chodit po špičkách a myslet si své.

Další články

Jak vychovávat dítě ve znamení Vodnáře?

23. 1. 2020|0 Comments

Lidé ve znamení Vodnáře milují výzvy a nebojí se zkoušet nové věci. Neexistuje pro ně žádné omezení a rádi si plní své sny. Zaměřují se hodně na sebe a zlepšení svých schopností, proto na [...]

Ascendent v Býku – co o vás vypovídá?

16. 1. 2020|0 Comments

Máte ascendent ve znamení Býka nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické?  Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, [...]