Partnerské horoskopové karty: Beran

  • Narodili jste se ve znamení Berana?

  • Zajímá vás, jaké máte vztahy?

  • Chcete vědět, v čem si s partnerem rozumíte?

 

Na to vám mohou odpovědět naše Partnerské horoskopové karty!

 

Balíček obsahuje:

  • 35 karet s popisky kombinací Berana s ostatními znameními
  • knížečka (65 stran) s podrobnějšími texty
  • zabalené v dárkové krabičce
Skladem
Kód: 110
399 Kč
Kategorie: Karty
Hmotnost: 0.223 kg

Charakteristika Berana:

Beran patří do kategorie ohnivých znamení. Charakteristiku jeho osobnosti vystihují slova: energie, rychlost, adrenalin, dobrodružství, nadšení, bojovnost a tvrdohlavost. Lidé narození ve znamení Berana neztrácejí čas a vrhají se do všeho po hlavě. Mají plno plánů a jsou velmi cílevědomí. Jejich neutuchající energie jim pomáhá dosáhnout snů a zároveň postupovat stále vpřed. Berani ani jiný směr neznají.

Pro druhé jsou velkou inspirací tím, co všechno zvládají díky své pevné vůli a schopnosti postavit se problémům čelem. Nikdy neustupují, což může být výhoda, pokud je potřeba něco vyřešit, ale také problém, když se jedná o kompromisy ve vztahu. Osobnosti narozené v Beranu by si tak měly dát pozor na to, aby je jejich ego netlačilo do konfliktů s lidmi, které mají rádi. Mají horkou hlavu, rychle reagují a mohou v hádce říct něco, co je později bude mrzet.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení