DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)
Neohodnoceno

Partnerské horoskopové karty: Beran

  • Narodili jste se ve znamení Berana?

  • Zajímá vás, jaké máte vztahy?

  • Chcete vědět, v čem si s partnerem rozumíte?

 

Na to vám mohou odpovědět naše Partnerské horoskopové karty!

 

Balíček obsahuje:

  • 35 karet s popisky kombinací Berana s ostatními znameními
  • knížečka (65 stran) s podrobnějšími texty
  • zabalené v dárkové krabičce
Skladem
Kód: 110
399 Kč
Kategorie: Karty
Hmotnost: 0.223 kg

Charakteristika Berana:

Beran patří do kategorie ohnivých znamení. Charakteristiku jeho osobnosti vystihují slova: energie, rychlost, adrenalin, dobrodružství, nadšení, bojovnost a tvrdohlavost. Lidé narození ve znamení Berana neztrácejí čas a vrhají se do všeho po hlavě. Mají plno plánů a jsou velmi cílevědomí. Jejich neutuchající energie jim pomáhá dosáhnout snů a zároveň postupovat stále vpřed. Berani ani jiný směr neznají.

Pro druhé jsou velkou inspirací tím, co všechno zvládají díky své pevné vůli a schopnosti postavit se problémům čelem. Nikdy neustupují, což může být výhoda, pokud je potřeba něco vyřešit, ale také problém, když se jedná o kompromisy ve vztahu. Osobnosti narozené v Beranu by si tak měly dát pozor na to, aby je jejich ego netlačilo do konfliktů s lidmi, které mají rádi. Mají horkou hlavu, rychle reagují a mohou v hádce říct něco, co je později bude mrzet.