Jsme dvě kamarádky, které se znají od dětství a které se rozhodly splnit si sen. Vytvořit místo, kde se každý může dozvědět něco o sobě, více poznat sám sebe a své okolí a kde můžeme předávat své zkušenosti a pomáhat druhým.

V únoru 2018 nás napadlo, že bychom mohly zkusit začít spolu tvořit, když nám to spolu v životě tak skvěle funguje. Spojuje nás více než čtvrt století přátelství a spousta zážitků a chvil, kdy jsme mohly jedna druhou podpořit nebo sdílet její radosti i trápení. Řekly jsme si, že tohle naše propojení duší a světů můžeme využít i ve společném projektu, který může druhým ukázat směr, pomoct nebo jen pobavit. Samy jsme zvědavé, jak se naše věci budou líbit! (Více o našem přátelství si můžete přečíst v tomto článku).

A tak vznikla Avanela.

Avanela je cesta k sebepoznání. Je to jeden ze způsobů, jak poznat sám sebe, uchopit život do svých rukou a dělat, co vás baví! Pokud se motáte v kruhu, stávají se vám stále dokola ty stejné situace, nemůžete najít klid a nevíte, kam dál, je nejlepší čas vydat se na tuhle cestu a pořádně prozkoumat sám sebe.

K tomu vám může posloužit jako skvělý pomocník horoskop. Na našem e-shopu si můžete koupit výrobky podle svého znamení nebo udělat radost svým blízkým. Když zjistíte, co jsou vaše silné stránky, v čem vynikáte a co naopak je pro vás výzvou, můžete se cítit lépe a být šťastnější.

Na našem blogu se pak podíváme astrologii a jednotlivým znamením trochu pod pokličku a prostřednictvím článků se tak dozvíte spoustu informací.

A pokud nevíte, kudy kam a trápí vás třeba vztah s partnerem, rodinou nebo dětmi, není nic jednoduššího než kliknout na záložku Poradna a napsat nám. Odpovíme vám a nabídneme jiný úhel pohledu.  

Nezapomeňte, že všechno začíná a končí u vás. Nikdo jiný nemá moc ve vašem životě cokoliv změnit a zároveň vy jste ti jediní, kteří to mohou dokázat. Tak si pojďme tuto skutečnost uvědomit a užít si tuhle cestu sebepoznání v duchu citátu:
„Bože, dej mi sílu, abych změnil věci, které změnit mohu. Dej mi trpělivost, abych snášel věci, které změnit nemohu. A dej mi moudrost, abych obojí od sebe odlišil.“