Náramek z léčivých kamenů: Vodnář

Ručně vyráběný korálkový náramek z léčivých kamenů vhodných pro znamení Vodnáře!

Amazonit

Vzdušný amazonit je kámen spojený s planetou Uran a znamením Vodnáře. Lidé v tomto znamení jsou nezávislí, svobodomyslní a originální. Vždy si jdou svou vlastní cestou a hledají netradiční způsoby. Léčivý kámen amazonit jim pomáhá zmenšit obavy, zvýšit intuici a dodává jim schopnost podívat se na situace z více úhlů pohledu.

Skladem
Kód: 80
299 Kč
Kategorie: Náramky
Hmotnost: 0.022 kg

Charakteristika Vodnáře:

Vodnář patří do kategorie vzdušných znamení. Vodnáři milují nezávislost, svobodu a naopak nesnášejí nudu a stereotyp. Mají v hlavě spoustu plánů a k údivu lidí kolem se jim vždycky podaří je dotáhnout do konce. Tito lidé si tak celý život plní své sny, ale někdy mohou působit, že jim na ostatních nezáleží, což není pravda.

Cokoliv je svazuje, od toho utíkají pryč. Ať už je to vztah, který se nikam nevyvíjí, nebo práce, kde se nemohou realizovat. Vodnáři nedokážou fungovat v nepohodlí, proto jim nedělá problém udělat tlustou čáru a jít dál. To ale neznamená, že by jim nezáleželo na lidech kolem sebe. Při svých rozhodnutích berou ohledy na ostatní a hodně je mrzí, pokud někomu nechtěně ublíží.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení