DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)
Neohodnoceno

Náramek z léčivých kamenů: Váhy

Ručně vyráběný korálkový náramek z léčivých kamenů vhodných pro znamení Vah!

Jadeit

Něžný jadeit přináší nositelům ve znamení Vah harmonii, kterou v životě potřebují. Uvolňuje emoce, narovnává vztahy a dodává odvahu. Lidé v tomto znamení rádi druhé usmiřují, ale i oni sami potřebují najít rovnováhu. Kámen je spojený s Venuší, planetou lásky a krásy. 

Skladem
Kód: 92
299 Kč
Kategorie: Náramky
Hmotnost: 0.022 kg

Charakteristika Vah:

Váhy patří do kategorie vzdušných znamení. Lidé narození v tomto znamení jsou velmi společenští a komunikativní. Nedělá jim problém navazovat kontakty s cizími lidmi, ale nejsou rádi středem pozornosti. Váhy v životě jdou za svými ideály, hledají pravdu a nesnášejí nespravedlnost. 

Tito zrozenci se proto vždycky budou snažit, aby kolem nich byli lidé spokojení a šťastní. Měli by si ale uvědomit, že se nejde zavděčit všem. Někdy při péči o druhé zapomínají na sebe, neumějí nikoho odmítnout a pak jsou nešťastní. Když si toto uvědomí a změní svůj přístup, budou se cítit lépe.