Náramek z léčivých kamenů: Střelec

Ručně vyráběný korálkový náramek z léčivých kamenů vhodných pro znamení Střelce!

Ametyst

Duchovní ametyst je vhodný pro lidi ve znamení Střelce. Ti mají své ideály, hledají pravdu a potřebuje se v životě pořád vzdělávat. Ametyst spojený s planetou Jupiter pomáhá zahánět stres, dodává odvahu a rozvíjí intuici.

Skladem
Kód: 44
299 Kč
Kategorie: Střelec
Hmotnost: 0.022 kg

Charakteristika Střelce:

Střelec patří do kategorie ohnivých znamení. Lidé v tomto znamení jsou akční, mají hodně energie a nesnášejí stereotyp. Stále chtějí poznávat nové lidi a místa, rádi cestují a potřebují se vzdělávat. Jejich touha po informacích a schopnost dělat několik věcí najednou může být pro ně výhodou i problémem. 

Komplikace mohou nastat, pokud mají u něčeho dlouhodobě vydržet, když už jim daná činnost nepřináší nic nového. Střelcům také dělá potíže dotahovat věci do konce, protože rychle ztrácejí počáteční nadšení. Na druhou stranu ve vztazích dokážou být věrní a zodpovědní, kladou důraz na tradiční hodnoty a potřebují zázemí, aby se měli kam vracet ze svých cest.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení