DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)
Neohodnoceno

Náramek z léčivých kamenů: Štír

Ručně vyráběný korálkový náramek z léčivých kamenů vhodných pro znamení Štíra!

Onyx

Tajuplný onyx podtrhuje osobnost lidí ve znamení Štíra. Ti mají svá tajemství a svěří se jenom tomu, komu naplno důvěřují. Někdy svou citlivost skrývají za tvrdou slupku a cynismus. Kámen Onyx jim napomáhá zvýšit sebedůvěru a vytrvalost a snížit strach a obavy.

Skladem
Kód: 89
299 Kč
Kategorie: Náramky
Hmotnost: 0.022 kg

Charakteristika Štíra:

Štír patří do kategorie vodních znamení. Zrozenci ve znamení Štíra jsou empatičtí, citliví a přemýšliví. Drží si lidi od těla, než jim dají svou důvěru. Nebývají naivní, nechodí k druhým se srdcem na dlani a jsou spíš podezřívaví. Na druhou stranu jsou bystří, mají dobré analytické myšlení a dokážou se velmi rychle zorientovat v různých situacích.

Pozor by si měli dávat na svůj sarkasmus směrem k okolí, které nemusí mít pochopení pro jejich názor. Štíři si nepotrpí na sladké řeči a nejsou ani zvyklí chodit kolem horké kaše. Jestliže uberou alespoň trochu ze svého svérázného stylu komunikace, bude se jim lépe vycházet s druhými a zamezí konfliktům.