Náramek z léčivých kamenů: Štír

Ručně vyráběný korálkový náramek z léčivých kamenů vhodných pro znamení Štíra!

Onyx

Tajuplný onyx podtrhuje osobnost lidí ve znamení Štíra. Ti mají svá tajemství a svěří se jenom tomu, komu naplno důvěřují. Někdy svou citlivost skrývají za tvrdou slupku a cynismus. Kámen Onyx jim napomáhá zvýšit sebedůvěru a vytrvalost a snížit strach a obavy.

Skladem
Kód: 89
299 Kč
Kategorie: Náramky
Hmotnost: 0.022 kg

Charakteristika Štíra:

Štír patří do kategorie vodních znamení. Zrozenci ve znamení Štíra jsou empatičtí, citliví a přemýšliví. Drží si lidi od těla, než jim dají svou důvěru. Nebývají naivní, nechodí k druhým se srdcem na dlani a jsou spíš podezřívaví. Na druhou stranu jsou bystří, mají dobré analytické myšlení a dokážou se velmi rychle zorientovat v různých situacích.

Pozor by si měli dávat na svůj sarkasmus směrem k okolí, které nemusí mít pochopení pro jejich názor. Štíři si nepotrpí na sladké řeči a nejsou ani zvyklí chodit kolem horké kaše. Jestliže uberou alespoň trochu ze svého svérázného stylu komunikace, bude se jim lépe vycházet s druhými a zamezí konfliktům.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení