DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)
Neohodnoceno

Náramek z léčivých kamenů: Rak

Ručně vyráběný korálkový náramek z léčivých kamenů vhodných pro znamení Raka!

Měsíční kámen

Romantický měsíční kámen je vhodný pro nositele ve znamení Raka. Raci jsou intuitivní lidé, kteří rádi pečují o rodinu a mají bohatý vnitřní svět plný myšlenek a emocí. Kámen spojený s Lunou pomáhá vyrovnat mužskou a ženskou energii, uklidnit emoce a zlepšit nespavost.   

Skladem
Kód: 74
299 Kč
Kategorie: Náramky
Hmotnost: 0.022 kg

Charakteristika Raka:

Rak patří do kategorie vodních znamení. Lidé narození v tomto znamení jsou velmi citliví, přemýšliví a introvertní. Rodina je pro ně na prvním místě a pro své blízké by udělali všechno. Rádi o druhé pečují a starají se, ale často také zapomínají na sebe. Raději se přizpůsobí, než by vyvolali hádku, ale pak se mohou cítit nesví. Mají bohatý vnitřní svět plný myšlenek a nálad a mnohdy jsou pro ostatní hádankou. 

Jejich výzvou v životě je naučit se pracovat se svými emocemi, aby si svou náladovost nevybíjeli na druhých. Svou energii mohou vložit do kreativní činnosti, která jim pomůže vyjádřit emoce a zároveň si vyčistit hlavu, která je plná myšlenek. Raci by se také neměli trápit minulostí a bát se udělat krok ke splnění svých snů. Mají dar nacítit energie lidí a odhadnout své síly, proto stačí nenechat se zabrzdit svým strachem a pustit se do všech plánů naplno.