Náramek z léčivých kamenů: Rak

Ručně vyráběný korálkový náramek z léčivých kamenů vhodných pro znamení Raka!

Měsíční kámen

Romantický měsíční kámen je vhodný pro nositele ve znamení Raka. Raci jsou intuitivní lidé, kteří rádi pečují o rodinu a mají bohatý vnitřní svět plný myšlenek a emocí. Kámen spojený s Lunou pomáhá vyrovnat mužskou a ženskou energii, uklidnit emoce a zlepšit nespavost.   

Skladem
Kód: 74
299 Kč
Kategorie: Náramky
Hmotnost: 0.022 kg

Charakteristika Raka:

Rak patří do kategorie vodních znamení. Lidé narození v tomto znamení jsou velmi citliví, přemýšliví a introvertní. Rodina je pro ně na prvním místě a pro své blízké by udělali všechno. Rádi o druhé pečují a starají se, ale často také zapomínají na sebe. Raději se přizpůsobí, než by vyvolali hádku, ale pak se mohou cítit nesví. Mají bohatý vnitřní svět plný myšlenek a nálad a mnohdy jsou pro ostatní hádankou. 

Jejich výzvou v životě je naučit se pracovat se svými emocemi, aby si svou náladovost nevybíjeli na druhých. Svou energii mohou vložit do kreativní činnosti, která jim pomůže vyjádřit emoce a zároveň si vyčistit hlavu, která je plná myšlenek. Raci by se také neměli trápit minulostí a bát se udělat krok ke splnění svých snů. Mají dar nacítit energie lidí a odhadnout své síly, proto stačí nenechat se zabrzdit svým strachem a pustit se do všech plánů naplno.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení