DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)
Neohodnoceno

Náramek z léčivých kamenů: Panna

Ručně vyráběný korálkový náramek z léčivých kamenů vhodných pro znamení Panny!

Achát 

Rafinovaný achát se hodí pro znamení Panny. Ta je charakteristická svou přesností, pečlivostí a zásadovostí. Někdy ale příliš lpí na detailu a má problém se sebedůvěrou. Kámen spojený s planetou Merkur podporuje soustředění, pomáhá ke zklidnění úzkosti a umožňuje sebepřijetí.

Skladem
Kód: 95
299 Kč
Kategorie: Náramky
Hmotnost: 0.022 kg

Charakteristika Panny: 

Panna patří do kategorie zemských znamení. Lidé narození v tomto znamení jsou velmi praktičtí a v životě se rozhodují spíše podle rozumu než podle citů. Jsou také pracovití a zodpovědní, což je dobrý předpoklad pro spořádaný život, ale v jejich případě je tyto vlastnosti dohánějí k workoholismu a perfekcionismu. Měli by si proto dávat pozor, aby pečlivý a důsledný přístup jim nebyl na škodu místo k užitku.

Také by si měli více věřit a nepodceňovat se, protože Panna je znamením s největšími sklony k nízké sebedůvěře. V životě nemusí být všechno promyšlené, aby to vyšlo. Někdy stačí dát na svůj dobrý pocit, nechat se unést počátečním nadšením a vrhnout se do toho po hlavě!