Náramek z léčivých kamenů: Panna

Ručně vyráběný korálkový náramek z léčivých kamenů vhodných pro znamení Panny!

Achát 

Rafinovaný achát se hodí pro znamení Panny. Ta je charakteristická svou přesností, pečlivostí a zásadovostí. Někdy ale příliš lpí na detailu a má problém se sebedůvěrou. Kámen spojený s planetou Merkur podporuje soustředění, pomáhá ke zklidnění úzkosti a umožňuje sebepřijetí.

Skladem
Kód: 95
299 Kč
Kategorie: Náramky
Hmotnost: 0.022 kg

Charakteristika Panny: 

Panna patří do kategorie zemských znamení. Lidé narození v tomto znamení jsou velmi praktičtí a v životě se rozhodují spíše podle rozumu než podle citů. Jsou také pracovití a zodpovědní, což je dobrý předpoklad pro spořádaný život, ale v jejich případě je tyto vlastnosti dohánějí k workoholismu a perfekcionismu. Měli by si proto dávat pozor, aby pečlivý a důsledný přístup jim nebyl na škodu místo k užitku.

Také by si měli více věřit a nepodceňovat se, protože Panna je znamením s největšími sklony k nízké sebedůvěře. V životě nemusí být všechno promyšlené, aby to vyšlo. Někdy stačí dát na svůj dobrý pocit, nechat se unést počátečním nadšením a vrhnout se do toho po hlavě!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení