Náramek z léčivých kamenů: Lev

Ručně vyráběný korálkový náramek z léčivých kamenů vhodných pro znamení Lva!

Sluneční kámen

Zářivý sluneční kámen je oslnivý stejně jako lidé ve znamení Lva. Ti mají charisma, často jsou středem pozornosti a dokážou druhé nakazit svou pozitivní energií. Kámen spojený se Sluncem vnáší do života radost a posiluje schopnost vytyčit si vlastní hranice. 

Skladem
Kód: 98
299 Kč
Kategorie: Náramky
Hmotnost: 0.022 kg

Charakteristika Lva:

Lev patří do kategorie ohnivých znamení. Osobnosti narozené ve znamení Lva jsou energické, schopné a cílevědomé. Tito lidé nesnášejí nudu, často bývají středem pozornosti a mají přirozenou autoritu. Překážky berou jako výzvy, které je posouvají dál, a v krizových situacích dokážou rychle jednat. Jsou také velmi zodpovědní, od problémů neutíkají ani nestrkají hlavu do písku. 

S čím se ale v životě mohou potýkat, je jejich neschopnost uznat chybu a omluvit se. Pokud si tento svůj nedostatek uvědomí a zapracují na sobě, zlepší se jejich vztahy s druhými. Pro Lva je nejtěžší si přiznat, že někdy dělají něco špatně. Přestože mají vždycky dobrý záměr, neměli by druhé lidi tolik ovlivňovat a měli by jim dopřát více prostoru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení