DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)
Neohodnoceno

Náramek z léčivých kamenů: Lev

Ručně vyráběný korálkový náramek z léčivých kamenů vhodných pro znamení Lva!

Sluneční kámen

Zářivý sluneční kámen je oslnivý stejně jako lidé ve znamení Lva. Ti mají charisma, často jsou středem pozornosti a dokážou druhé nakazit svou pozitivní energií. Kámen spojený se Sluncem vnáší do života radost a posiluje schopnost vytyčit si vlastní hranice. 

Skladem
Kód: 98
299 Kč
Kategorie: Náramky
Hmotnost: 0.022 kg

Charakteristika Lva:

Lev patří do kategorie ohnivých znamení. Osobnosti narozené ve znamení Lva jsou energické, schopné a cílevědomé. Tito lidé nesnášejí nudu, často bývají středem pozornosti a mají přirozenou autoritu. Překážky berou jako výzvy, které je posouvají dál, a v krizových situacích dokážou rychle jednat. Jsou také velmi zodpovědní, od problémů neutíkají ani nestrkají hlavu do písku. 

S čím se ale v životě mohou potýkat, je jejich neschopnost uznat chybu a omluvit se. Pokud si tento svůj nedostatek uvědomí a zapracují na sobě, zlepší se jejich vztahy s druhými. Pro Lva je nejtěžší si přiznat, že někdy dělají něco špatně. Přestože mají vždycky dobrý záměr, neměli by druhé lidi tolik ovlivňovat a měli by jim dopřát více prostoru.