Náramek z léčivých kamenů: Kozoroh

Ručně vyráběný korálkový náramek z léčivých kamenů vhodných pro znamení Kozoroha!

Obsidián

Zemitý obsidián kopíruje charakter lidí ve znamení Kozoroha. Ti jsou vytrvalí, trpěliví a zásadoví. Často se rozhodují podle svého rozumu a v životě potřebují řád a pravidla. Léčivý kámen spojený s planetou Saturn jeho nositeli dodává odvahu, brání negativním myšlenkám a aktivuje logické uvažování.  

Skladem
Kód: 83
299 Kč
Kategorie: Náramky
Hmotnost: 0.022 kg

Charakteristika Kozoroha:

Kozoroh patří do kategorie zemských znamení. Lidé narození v tomto znamení jsou praktičtí, pracovití a zásadoví. Když se o něčem rozhodují, důkladně všechny výhody a nevýhody analyzují, než udělají zásadní krok. Tento způsob myšlení se jim v životě vyplácí, ale například ve vztazích by měli více zapojit svou intuici a citovou stránku.

Tu spíše potlačují a jejich protějšek pak může mít pocit, že jednají pouze hlavou a že si ho vybrali pouze na základě nějakého svého algoritmu. To je pak škoda, protože Kozorozi city mají, umějí milovat, obětovat se nebo se dojmout, proto by měli svému partnerovi občas říct, jak je pro ně důležitý.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení