Náramek z léčivých kamenů: Býk

Ručně vyráběný korálkový náramek z léčivých kamenů vhodných pro znamení Býka!

Zelený jaspis

Osobitý jaspis svou barvou uklidňuje zrak a přináší nositeli do života mír. Býk svou trpělivostí a vytrvalostí postupně v životě dosahuje úspěchů. Léčivý jaspis ho na jeho cestě udržuje v rovnováze, pomáhá při řešení konfliktů a dodává energii. Je spojen s Venuší, planetou lásky a krásy. 

Skladem
Kód: 104
299 Kč
Kategorie: Náramky
Hmotnost: 0.022 kg

Charakteristika Býka:

Býk patří do kategorie zemských znamení. Hlavní rysy jeho povahy by se daly shrnout jako vytrvalost, trpělivost a pracovitost. Lidé narození v tomto znamení nedají dopustit na poctivou práci, schopnost vytrvat a krůček po krůčku dosáhnout úspěchu. Nic jim neříkají tipy na zaručeně rychlé bohatství nebo nezávazné románky. Vždy dávají přednost všemu dlouhodobému, ať už jde o partnerské vztahy nebo dosažení pracovních cílů. 

Jejich stabilní povaha je předurčuje k tomu, že je máloco rozhází nebo vyvede z míry. Takový typ chování má ale i svá úskalí. Býci se špatně přizpůsobují změnám a nedají se lehce o něčem přesvědčit. Jsou většinou tvrdohlaví a ve svých názorech bývají až zatvrzelí. Mohou pak působit, že jim na druhých nezáleží a myslí pouze na sebe. To není pravda, jen by s nimi měli druzí komunikovat jasně a upřímně. Býci nesnášejí, když s nimi chce někdo manipulovat nebo když chodí kolem horké kaše.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení