DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)
Neohodnoceno

Náramek z léčivých kamenů: Býk

Ručně vyráběný korálkový náramek z léčivých kamenů vhodných pro znamení Býka!

Zelený jaspis

Osobitý jaspis svou barvou uklidňuje zrak a přináší nositeli do života mír. Býk svou trpělivostí a vytrvalostí postupně v životě dosahuje úspěchů. Léčivý jaspis ho na jeho cestě udržuje v rovnováze, pomáhá při řešení konfliktů a dodává energii. Je spojen s Venuší, planetou lásky a krásy. 

Skladem
Kód: 104
299 Kč
Kategorie: Náramky
Hmotnost: 0.022 kg

Charakteristika Býka:

Býk patří do kategorie zemských znamení. Hlavní rysy jeho povahy by se daly shrnout jako vytrvalost, trpělivost a pracovitost. Lidé narození v tomto znamení nedají dopustit na poctivou práci, schopnost vytrvat a krůček po krůčku dosáhnout úspěchu. Nic jim neříkají tipy na zaručeně rychlé bohatství nebo nezávazné románky. Vždy dávají přednost všemu dlouhodobému, ať už jde o partnerské vztahy nebo dosažení pracovních cílů. 

Jejich stabilní povaha je předurčuje k tomu, že je máloco rozhází nebo vyvede z míry. Takový typ chování má ale i svá úskalí. Býci se špatně přizpůsobují změnám a nedají se lehce o něčem přesvědčit. Jsou většinou tvrdohlaví a ve svých názorech bývají až zatvrzelí. Mohou pak působit, že jim na druhých nezáleží a myslí pouze na sebe. To není pravda, jen by s nimi měli druzí komunikovat jasně a upřímně. Býci nesnášejí, když s nimi chce někdo manipulovat nebo když chodí kolem horké kaše.