Náramek z léčivých kamenů: Blíženci

Ručně vyráběný korálkový náramek z léčivých kamenů vhodných pro znamení Blíženců!

Avanturín

Povzbudivý avanturín je nazýván kamenem štěstí. Je spojen s Merkurem, planetou komunikace, myšlení a pohybu. Dodává Blížencům radost a pozitivní náladu, podporuje soustředění a vnímavost a působí kladně na prosperitu a věci spojené s majetkem. 

Skladem
Kód: 101
299 Kč
Kategorie: Náramky
Hmotnost: 0.022 kg

Charakteristika Blíženců:

Blíženci patří do kategorie vzdušných znamení. Tito letní zrozenci si umějí vychutnávat život naplno, milují společnost druhých lidí a komunikace jim nedělá sebemenší problém. Mají také plno zájmů a nesnášejí nudu a stereotyp. Rádi cestují a poznávají něco nového a málokdy se zastaví. Z důvodu velkého množství aktivit pak mohou působit roztěkaně a mívají problém dotáhnout věci do konce.

Blíženci by proto neměli druhým slibovat něco, co nemohou splnit. Myslí to dobře a jsou zvyklí lidem vyhovět a pomoct jim, ale nedokážou dlouho dopředu plánovat a nakonec zjistí, že z časových důvodů nemůžou všechny své závazky zvládnout. Je škoda, aby k nim okolí ztrácelo důvěru. Jestliže zapracují na vytrvalosti, sebedisciplíně a odřeknou některé své plány, bude se jim snadněji plánovat a žít.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení