Náramek z léčivých kamenů: Beran

Ručně vyráběný korálkový náramek z léčivých kamenů vhodných pro znamení Berana!

Rubín zoisit

Podmanivý rubín skvěle podtrhuje osobnost Berana, který je charakteristický svou životní energií, touhou uspět a něco dokázat. Je spojen s ohnivou planetou Mars. Nositeli zlepšuje jeho motivaci a přeměnu jeho snů v činy. Navozuje pozitivní stav mysli a dodává odvahu. 

Skladem
Kód: 68
299 Kč
Kategorie: Náramky
Hmotnost: 0.022 kg

Charakteristika Berana:

Beran patří do kategorie ohnivých znamení. Charakteristiku jeho osobnosti vystihují slova: energie, rychlost, adrenalin, dobrodružství, nadšení, bojovnost a tvrdohlavost. Lidé narození ve znamení Berana neztrácejí čas a vrhají se do všeho po hlavě. Mají plno plánů a jsou velmi cílevědomí. Jejich neutuchající energie jim pomáhá dosáhnout snů a zároveň postupovat stále vpřed. Berani ani jiný směr neznají.

Pro druhé jsou velkou inspirací tím, co všechno zvládají díky své pevné vůli a schopnosti postavit se problémům čelem. Nikdy neustupují, což může být výhoda, pokud je potřeba něco vyřešit, ale také problém, když se jedná o kompromisy ve vztahu. Osobnosti narozené v Beranu by si tak měly dát pozor na to, aby je jejich ego netlačilo do konfliktů s lidmi, které mají rádi. Mají horkou hlavu, rychle reagují a mohou v hádce říct něco, co je později bude mrzet.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení