DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Znamení horoskopu, která si jdou za svým

Víte, co mají společného Beran, Rak, Váhy a Kozoroh? Tato na první pohled rozdílná znamení spojuje tzv. základní kvalita. To je jeden z ukazatelů ve výkladu osobního horoskopu, který nám může říct něco o charakteru člověka. 

 

Základní kvalita předurčuje člověka k tomu, že je ctižádostivý, rozhodný a dokáže si jít za svým. Je známá tvrdohlavost typická pro Berana a Kozoroha, ale také se vám nezdá, že by takové vlastnosti měl i Rak nebo Váhy? Tato dvě znamení jsou často nerozhodná. Váhy váhají a Rak couvá, když se mají rozhodnout. Jakmile ale vyhodnotí, které řešení je nejlepší, jdou si za svým a mají tah na branku.

 

Pokud jste se narodili v jednom z těchto 4 znamení, pak bylo Slunce v době vašeho narození v daném znamení. Vlastnosti základní kvality máte ve svém charakteru, ale nejde říct, že byste byli ze 100 % jenom ctižádostiví a rozhodní. Proto je dobré se podívat, v jakých znameních máte i ostatní planety jako Lunu (v astrologii se bere jako planeta), Merkur, Venuši, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto. 

 

Pokud ve vašem horoskopu převažují znamení: Býk, Lev, Štír a Vodnář, pak váš charakter odpovídá pevné kvalitě. To znamená, že jste vytrvalý, stabilní a dokážete dotáhnout své plány do konce. 

 

Pokud ve vašem horoskopu převažují znamení: Blíženci, Panna, Střelec a Ryby, pak váš charakter odpovídá pohyblivé kvalitě. To znamená, že jste přizpůsobivý, nedělá vám problém improvizovat a rychle reagujete na změny.