Znamení horoskopu, která si jdou za svým

Víte, co mají společného Beran, Rak, Váhy a Kozoroh? Tato na první pohled rozdílná znamení spojuje tzv. základní kvalita. To je jeden z ukazatelů ve výkladu osobního horoskopu, který nám může říct něco o charakteru člověka. 

 

Základní kvalita předurčuje člověka k tomu, že je ctižádostivý, rozhodný a dokáže si jít za svým. Je známá tvrdohlavost typická pro Berana a Kozoroha, ale také se vám nezdá, že by takové vlastnosti měl i Rak nebo Váhy? Tato dvě znamení jsou často nerozhodná. Váhy váhají a Rak couvá, když se mají rozhodnout. Jakmile ale vyhodnotí, které řešení je nejlepší, jdou si za svým a mají tah na branku.

 

Pokud jste se narodili v jednom z těchto 4 znamení, pak bylo Slunce v době vašeho narození v daném znamení. Vlastnosti základní kvality máte ve svém charakteru, ale nejde říct, že byste byli ze 100 % jenom ctižádostiví a rozhodní. Proto je dobré se podívat, v jakých znameních máte i ostatní planety jako Lunu (v astrologii se bere jako planeta), Merkur, Venuši, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto. 

 

Pokud ve vašem horoskopu převažují znamení: Býk, Lev, Štír a Vodnář, pak váš charakter odpovídá pevné kvalitě. To znamená, že jste vytrvalý, stabilní a dokážete dotáhnout své plány do konce. 

 

Pokud ve vašem horoskopu převažují znamení: Blíženci, Panna, Střelec a Ryby, pak váš charakter odpovídá pohyblivé kvalitě. To znamená, že jste přizpůsobivý, nedělá vám problém improvizovat a rychle reagujete na změny.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení