Znamení horoskopu, která se snadno přizpůsobují

Víte, co mají společného Blíženci, Panna, Střelec a Ryby? Tato na první pohled rozdílná znamení spojuje tzv. pohyblivá kvalita. To je jeden z ukazatelů ve výkladu osobního horoskopu, který nám může říct něco o charakteru člověka. 

 

Pohyblivá kvalita předurčuje člověka k tomu, že je přizpůsobivý, nedělá mu problém improvizovat a rychle reaguje na změny. 

 

Pokud jste se narodili v jednom z těchto 4 znamení, pak bylo Slunce v době vašeho narození v daném znamení. Vlastnosti pohyblivé kvality máte ve svém charakteru, ale nejde říct, že byste byli ze 100 % jenom přizpůsobiví. Proto je dobré se podívat, v jakých znameních máte i ostatní planety, jako Lunu (v astrologii se bere jako planeta), Merkur, Venuši, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto. 

 

Pokud v horoskopu převažují znamení: Beran, Rak, Váhy nebo Kozoroh, pak váš charakter odpovídá základní kvalitě. To znamená, že jste ctižádostivý, rozhodný a dokážete si jít za svým.

 

Pokud ve vašem horoskopu převažují znamení: Býk, Lev, Štír a Vodnář, pak váš charakter odpovídá pevné kvalitě. To znamená, že jste vytrvalý, stabilní a dokážete dotáhnout své plány do konce.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení