DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Znamení horoskopu, která se snadno přizpůsobují

Víte, co mají společného Blíženci, Panna, Střelec a Ryby? Tato na první pohled rozdílná znamení spojuje tzv. pohyblivá kvalita. To je jeden z ukazatelů ve výkladu osobního horoskopu, který nám může říct něco o charakteru člověka. 

 

Pohyblivá kvalita předurčuje člověka k tomu, že je přizpůsobivý, nedělá mu problém improvizovat a rychle reaguje na změny. 

 

Pokud jste se narodili v jednom z těchto 4 znamení, pak bylo Slunce v době vašeho narození v daném znamení. Vlastnosti pohyblivé kvality máte ve svém charakteru, ale nejde říct, že byste byli ze 100 % jenom přizpůsobiví. Proto je dobré se podívat, v jakých znameních máte i ostatní planety, jako Lunu (v astrologii se bere jako planeta), Merkur, Venuši, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto. 

 

Pokud v horoskopu převažují znamení: Beran, Rak, Váhy nebo Kozoroh, pak váš charakter odpovídá základní kvalitě. To znamená, že jste ctižádostivý, rozhodný a dokážete si jít za svým.

 

Pokud ve vašem horoskopu převažují znamení: Býk, Lev, Štír a Vodnář, pak váš charakter odpovídá pevné kvalitě. To znamená, že jste vytrvalý, stabilní a dokážete dotáhnout své plány do konce.