DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Znamení horoskopu, která mají výdrž

Víte, co mají společného Býk, Lev, Štír a Vodnář? Tato na první pohled rozdílná znamení spojuje tzv. pevná kvalita. To je jeden z ukazatelů ve výkladu osobního horoskopu, který nám může říct něco o charakteru člověka. 

 

Pevná kvalita předurčuje člověka k tomu, že je vytrvalý, stabilní a dokáže dotáhnout své plány do konce. 

 

Pokud jste se narodili v jednom z těchto 4 znamení, pak bylo Slunce v době vašeho narození v daném znamení. Vlastnosti základní kvality máte ve svém charakteru, ale nejde říct, že byste byli ze 100 % jenom vytrvalí a stabilní. Proto je dobré se podívat, v jakých znameních máte i ostatní planety, jako Lunu (v astrologii se bere jako planeta), Merkur, Venuši, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto. 

 

Pokud v horoskopu převažují znamení: Beran, Rak, Váhy nebo Kozoroh, pak váš charakter odpovídá základní kvalitě. To znamená, že jste ctižádostivý, rozhodný a dokážete si jít za svým.

 

Jestliže máte převahu znamení: Blíženci, Panna, Střelec a Ryby, pak váš charakter odpovídá pohyblivé kvalitě. To znamená, že jste přizpůsobivý, nedělá vám problém improvizovat a rychle reagujete na změny.