Znamení horoskopu, která mají výdrž

Víte, co mají společného Býk, Lev, Štír a Vodnář? Tato na první pohled rozdílná znamení spojuje tzv. pevná kvalita. To je jeden z ukazatelů ve výkladu osobního horoskopu, který nám může říct něco o charakteru člověka. 

 

Pevná kvalita předurčuje člověka k tomu, že je vytrvalý, stabilní a dokáže dotáhnout své plány do konce. 

 

Pokud jste se narodili v jednom z těchto 4 znamení, pak bylo Slunce v době vašeho narození v daném znamení. Vlastnosti základní kvality máte ve svém charakteru, ale nejde říct, že byste byli ze 100 % jenom vytrvalí a stabilní. Proto je dobré se podívat, v jakých znameních máte i ostatní planety, jako Lunu (v astrologii se bere jako planeta), Merkur, Venuši, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto. 

 

Pokud v horoskopu převažují znamení: Beran, Rak, Váhy nebo Kozoroh, pak váš charakter odpovídá základní kvalitě. To znamená, že jste ctižádostivý, rozhodný a dokážete si jít za svým.

 

Jestliže máte převahu znamení: Blíženci, Panna, Střelec a Ryby, pak váš charakter odpovídá pohyblivé kvalitě. To znamená, že jste přizpůsobivý, nedělá vám problém improvizovat a rychle reagujete na změny.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení