Vzdušná znamení nejsou přelétavá, jen se nedají chytit

Váhy, Vodnář a Blíženci. To jsou tři znamení, která spojuje stejný živel - vzduch. Vzduch je pro náš život nepostradatelný, protože bez něj bychom nemohli dýchat. Stejně tak potřebujeme kolem sebe osobnosti narozené ve vzdušných znameních. Jsou velmi společenské, dokážou lidi spojovat a zároveň inspirovat. Jako by vašim nápadům dokázaly “vdechnout” život. Jsou nadšené do všeho nového a jako čerstvý vánek oživí každou společnost, aby jen předaly dobrou energii a pokračovaly zase dál.

 

Zrozenci s elementem vzduchu nejsou nijak extrémně nápadní. Stejně jako vítr, který nevidíme. Pouze cítíme, jak zavane a rozcuchá nám vlasy. Nedá se chytit, je prchavý jako naše myšlenky. Pronikne do těch nejužších skulinek a nikdy neztratí směr. Svou rozpínavostí a nepolapitelností se podobá ohni. Tomu dává sílu žhnout nebo šířit jeho kouř. Tito lidé se také nejvíce projevují až ve společnosti dalšího živlu. Jsou skvělými společníky do party, nikdy nezkazí žádnou srandu a budou ostatní motivovat nebo pomáhat usmířit se.

 

Jejich odvrácenou stranou je, že tak rychle, jak se objeví, stejně tak i zmizí. Jsou rádi ve společnosti druhých, ale také potřebují být sami.

Někdy můžete mít pocit, že jste jim lhostejní a že vás nepotřebují. Není to pravda. Vzdušná znamení dokážou chrlit nápady, být ozdobou každého večírku, ale potom se potřebují odebrat do ticha a v klidu si nové zážitky zpracovat. Čerpají tak energii a nemůžete jim to mít za zlé.

 

Klidné osobnosti ve znamení Vah

Představte si podzim, kdy slunce ještě sálá, ale vzduch už je studený. Barevné listí se pohupuje ve větru a vy se balíte do deky, díváte se na tu barevnou krásu kolem a kocháte se. Víte, že teď je ten pravý čas na zklidnění a v duši cítíte mír. Ovívá vás jemný vánek, který odnáší vzpomínky na léto a přináší lehký příslib zimy. Takhle se budete cítit i s osobnostmi narozenými ve znamení Vah. Jsou velmi klidné a nemají rády konflikty. V případě sporů jsou těmi, kdo se snaží druhé usmířit, i když se jich daná situace netýká. Vždycky vám řeknou, co si myslí, ale nebudou na vás tlačit, abyste se zachovali podle jejich názoru. Budou vás brát takoví, jací jste, proto se s nimi budete cítit skvěle. Jsou přesně jako ten osvěžující podzimní vánek, co vás uklidňuje.

 

 

Samostatní a zdánlivě namyšlení Vodnáři

Přišla zima a vy se modlíte, aby se oteplilo a mohli jste shodit péřovou bundu. Místo toho ale jdete do práce, pod nohama vám křupe tvrdý sníh a vaši tvář bičuje ledový vítr. Máte od něj rudá líčka a popraskané rty, ale přesto cítíte, jak je osvěžující. Rádi ho vdechujete a máte pocit, že s ním přichází i příval nových myšlenek a nápadů. Tak působí i zrozenci ve znamení Vodnáře. Mají vždycky o všem přehled, zajímají se o spoustu věcí a rádi cestují. Hlavu mají plnou plánů, které většinou dotáhnou do konce. Jejich odvrácenou stranou ale bývá, že působí samotářsky, neústupně nebo namyšleně. Jsou velmi samostatní, ale potřebují společnost a rádi se nechají inspirovat od ostatních. Jen je nesmíte odsoudit jako ten první závan ledového větru.

 

 

Blíženci mají dětskou duši

V protikladu s tvrdou a neústupnou zimou je tu léto. Dny jsou dlouhé a slunce hřeje až do večera. Nebe je bez mráčku celý den a horký vzduch vám sálá do oken. Pokud máte spoustu práce, nejraději byste se ukryli na severní pól. Léto je totiž obdobím radovánek a volného času, kdy vás krásné počasí láká ven na výlet nebo jen na procházku. Vzduchem poletují motýlci v pastelových barvách a vy máte chuť se za nimi rozběhnout jako tenkrát na prázdninách u babičky, když jste byli malí. Takto se můžete vcítit i do osobnosti Blíženců. Jsou dětmi i v dospělosti a pořád hledají únik ze všedních dnů a nudného stereotypu. Tito letní zrozenci vám ukážou svět plný zábavy, radosti a bezstarostnosti. Nenechte se ale zlákat, protože Blíženci by nejraději měli stále prázdniny, proto je dobré, když je někdo naučí přijmout také povinnosti a závazky.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení