DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Venuše ve znameních

  • Fascinovaly vás vždycky věci mezi nebem a zemí?

  • Lákalo vás tajemství astrologie?

  • Chtěli jste vědět, co se skrývá ve vašem horoskopu?

 

Tak přesně pro vás máme jednoduchý návod, jak si vyložit svůj osobní horoskop. Co je k tomu potřeba?

 

  1. Přečtěte si články z této kategorie Jak si vyložit horoskop 
  2. Zjistěte, v jakých znameních máte osobní planety
  3. Vyhledejte si konkrétní informace v této sérii článků Planety ve znameních

 

V tomto článku se dozvíte, co znamená, když máte v daném znamení planetu Venuši!

 

Venuše v horoskopu

Planeta Venuše ukazuje naši schopnost prožívat radost a užívat si života. Venuše prozradí, jak prožíváme radost a lásku. V horoskopu muže řekne, jaké ho přitahují ženy. V horoskopu ženy prozradí, jak působí na muže

 

Venuše v Beranu

Muž:

Muž s Venuší v Beranu prožívá radost a lásku intenzivně. Ví, co chce, co  mu dělá radost a také, jak toho může dosáhnout. Svou lásku někdy projevuje příliš prudce a impulzivně. Přitahují ho energické, akční a rozhodné ženy.

Žena:

Žena s Venuší v Beranu prožívá radost a lásku intenzivně. Ví, co chce, co  jí dělá radost a také, jak toho může dosáhnout. Svou lásku někdy projevuje příliš prudce a impulzivně. Na muže působí energickým, akčním a rozhodným dojmem.

 

Venuše v Býku 

Muž:

Muž s Venuší v Býku je rozený požitkář. Radost mu dělají hmotné věci a umí si život užívat. Zároveň ví, že si luxus musí zasloužit, takže je i pracovitý. Přitahují ho ženy, které jsou nohama na zemi a které umí nabídnout klid a zázemí.

Žena:

Žena s Venuší v Býku je rozený požitkář. Radost jí dělají hmotné věci a umí si život užívat. Zároveň ví, že si luxus musí zasloužit, takže je i pracovitá. Na muže působí dojmem praktického člověka, který je nohama na zemi a který umí nabídnout klid a zázemí.

 

Venuše v Blížencích

Muž:

Muž s Venuší v Blížencích má radost z nových informací. Je intelektuálně zaměřený, rád se vzdělává a je komunikativní. Přitahují ho společenské a přátelské ženy, které mají hodně snů a nápadů.

Žena:

Žena Venuší v Blížencích má radost z nových informací. Je intelektuálně zaměřená, ráda se vzdělává a je komunikativní. Na muže působí dojmem  společenské a přátelské ženy, která má hodně snů a nápadů.

 

Venuše v Raku

Muž:

Muž s Venuší v Raku rád pečuje o rodinu a své blízké. Dělá mu radost, když může pomoct druhým a je obětavý. Na sebe někdy zapomíná. Přitahují ženy, které citlivé a jsou rodinné typy.

Žena:

Žena s Venuší v Raku ráda pečuje o rodinu a své blízké. Dělá jí radost, když může pomoct druhým a je obětavá. Na sebe někdy zapomíná. Na muže působí citlivým dojmem a je rodinný typ.

 

Venuše ve Lvu

Muž:

Muž s Venuší ve Lvu si umí užívat život naplno. Miluje luxus, dopřává si hezké věci a je velkorysý. Je skvělým hostitelem a chce si dobré věci užívat ve společnosti svých lidí. Přitahují ho energické, akční a samostatné ženy.

Žena:

Žena  s Venuší ve Lvu si umí užívat život naplno. Miluje luxus, dopřává si hezké věci a je velkorysá. Je skvělou hostitelkou a chce si dobré věci užívat ve společnosti svých lidí. Na muže působí jako energická, akční a samostatná žena.

 

Venuše v Panně

Muž:

Muž s Venuší v Panně je v projevech radosti a lásky spíše odměřený. Často pochybuje, jestli si něco zaslouží. Mívá problém spontánně se radovat. Přitahují ho  praktického a pracovitého ženy.

Žena:

Žena s Venuší v Panně je v projevech radosti a lásky spíše odměřená. Často pochybuje, jestli si něco zaslouží. Mívá problém spontánně se radovat. Na muže působí dojmem praktického a pracovitého člověka.

 

Venuše ve Vahách

Muž:

Muž s Venuší ve Vahách rád projevuje radost a vyznává lásku. Nesnáší konflikty a v životě potřebuje rovnováhu. Snaží se, aby lidé kolem něj byli šťastní. Někdy může být příliš ovlivnitelný. Přitahují ho krásné a jemné ženy s citem pro estetiku.

Žena:

Žena s Venuší ve Vahách ráda projevuje radost a vyznává lásku. Nesnáší konflikty a v životě potřebuje rovnováhu. Snaží se, aby lidé kolem ní byli šťastní. Někdy může být příliš ovlivnitelná. Na muže působí dojmem krásné a jemné ženy s citem pro estetiku.

 

Venuše ve Štíru

Muž:

Muž s Venuší ve Štíru prožívá lásku intenzivně a vášnivě. Někdy může příliš propadat svým pocitům a ztrácet nadhled. V případě zklamání vidí všechno černobíle a nedokáže odpouštět. Přitahují ho vášnivé a svůdné ženy s jiskrou v oku.

Žena:

Žena s Venuší ve Štíru prožívá lásku intenzivně a vášnivě. Někdy může příliš propadat svým pocitům a ztrácet nadhled. V případě zklamání vidí všechno černobíle a nedokáže odpouštět. Na muže působí dojmem vášnivé a svůdné ženy s jiskrou v oku.

 

Venuše ve Střelci

Muž:

Muži s Venuší ve Střelci dělá největší radost rozšiřování si obzorů, vzdělání a cestování. Je idealista a v životě potřebuje spravedlnost. Někdy radost a lásku projevuje až příliš horlivě a přímočaře. Přitahují ho energické, upřímné a přátelské ženy.

Žena:

Ženě s Venuší ve Střelci dělá největší radost rozšiřování si obzorů, vzdělání a cestování. Je idealistka a v životě potřebuje spravedlnost. Někdy radost a lásku projevuje až příliš horlivě a přímočaře. Na muže působí dojmem energické, upřímné a přátelské ženy.

 

Venuše v Kozorohu

Muž:

Muž s Venuší v Kozorohu neprojevuje lásku a radost spontánně a uvolněně. Je zdrženlivější a rád se odmění až po usilovné práci a získaném úspěchu. Přitahují ho praktické ženy, které jsou spolehlivé a stojí nohama na zemi.

Žena:

Žena s Venuší v Kozorohu neprojevuje lásku a radost spontánně a uvolněně. Je zdrženlivější a ráda se odmění až po usilovné práci a získaném úspěchu. Na muže působí dojmem praktické a spolehlivé ženy, která stojí nohama na zemi.

 

Venuše ve Vodnáři

Muž:

Muž s Venuší ve Vodnáři prožívá radost a lásku bohémským způsobem. Má rád originální způsoby, nerad se váže a omezuje. Upřednostňuje intelektuální bohatství před materiálním. Přitahují ho nezávislé, svobodomyslné a samostatné ženy.

Žena:

Žena s Venuší ve Vodnáři prožívá radost a lásku bohémským způsobem. Má ráda originální způsoby, nerada se váže a omezuje. Upřednostňuje intelektuální bohatství před materiálním. Na muže působí dojmem nezávislé, svobodomyslné a samostatné ženy.

 

Venuše v Rybách

Muž:

Muž s Venuší v Rybách prožívá lásku velmi citlivě a niterně. Mívá problém svěřit se se svými pocity. Dělá mu radost péče o druhé a sociální pomoc. Přitahují ho citlivé a intuitivní ženy. 

Žena:

Žena s Venuší v Rybách prožívá lásku velmi citlivě a niterně. Mívá problém svěřit se se svými pocity. Dělá mu radost péče o druhé a sociální pomoc. Na muže působí dojmem citlivé a intuitivní ženy.