Venuše ve znameních

  • Fascinovaly vás vždycky věci mezi nebem a zemí?

  • Lákalo vás tajemství astrologie?

  • Chtěli jste vědět, co se skrývá ve vašem horoskopu?

 

Tak přesně pro vás máme jednoduchý návod, jak si vyložit svůj osobní horoskop. Co je k tomu potřeba?

 

  1. Přečtěte si články z této kategorie Jak si vyložit horoskop 
  2. Zjistěte, v jakých znameních máte osobní planety
  3. Vyhledejte si konkrétní informace v této sérii článků Planety ve znameních

 

V tomto článku se dozvíte, co znamená, když máte v daném znamení planetu Venuši!

 

Venuše v horoskopu

Planeta Venuše ukazuje naši schopnost prožívat radost a užívat si života. Venuše prozradí, jak prožíváme radost a lásku. V horoskopu muže řekne, jaké ho přitahují ženy. V horoskopu ženy prozradí, jak působí na muže

 

Venuše v Beranu

Muž:

Muž s Venuší v Beranu prožívá radost a lásku intenzivně. Ví, co chce, co  mu dělá radost a také, jak toho může dosáhnout. Svou lásku někdy projevuje příliš prudce a impulzivně. Přitahují ho energické, akční a rozhodné ženy.

Žena:

Žena s Venuší v Beranu prožívá radost a lásku intenzivně. Ví, co chce, co  jí dělá radost a také, jak toho může dosáhnout. Svou lásku někdy projevuje příliš prudce a impulzivně. Na muže působí energickým, akčním a rozhodným dojmem.

 

Venuše v Býku 

Muž:

Muž s Venuší v Býku je rozený požitkář. Radost mu dělají hmotné věci a umí si život užívat. Zároveň ví, že si luxus musí zasloužit, takže je i pracovitý. Přitahují ho ženy, které jsou nohama na zemi a které umí nabídnout klid a zázemí.

Žena:

Žena s Venuší v Býku je rozený požitkář. Radost jí dělají hmotné věci a umí si život užívat. Zároveň ví, že si luxus musí zasloužit, takže je i pracovitá. Na muže působí dojmem praktického člověka, který je nohama na zemi a který umí nabídnout klid a zázemí.

 

Venuše v Blížencích

Muž:

Muž s Venuší v Blížencích má radost z nových informací. Je intelektuálně zaměřený, rád se vzdělává a je komunikativní. Přitahují ho společenské a přátelské ženy, které mají hodně snů a nápadů.

Žena:

Žena Venuší v Blížencích má radost z nových informací. Je intelektuálně zaměřená, ráda se vzdělává a je komunikativní. Na muže působí dojmem  společenské a přátelské ženy, která má hodně snů a nápadů.

 

Venuše v Raku

Muž:

Muž s Venuší v Raku rád pečuje o rodinu a své blízké. Dělá mu radost, když může pomoct druhým a je obětavý. Na sebe někdy zapomíná. Přitahují ženy, které citlivé a jsou rodinné typy.

Žena:

Žena s Venuší v Raku ráda pečuje o rodinu a své blízké. Dělá jí radost, když může pomoct druhým a je obětavá. Na sebe někdy zapomíná. Na muže působí citlivým dojmem a je rodinný typ.

 

Venuše ve Lvu

Muž:

Muž s Venuší ve Lvu si umí užívat život naplno. Miluje luxus, dopřává si hezké věci a je velkorysý. Je skvělým hostitelem a chce si dobré věci užívat ve společnosti svých lidí. Přitahují ho energické, akční a samostatné ženy.

Žena:

Žena  s Venuší ve Lvu si umí užívat život naplno. Miluje luxus, dopřává si hezké věci a je velkorysá. Je skvělou hostitelkou a chce si dobré věci užívat ve společnosti svých lidí. Na muže působí jako energická, akční a samostatná žena.

 

Venuše v Panně

Muž:

Muž s Venuší v Panně je v projevech radosti a lásky spíše odměřený. Často pochybuje, jestli si něco zaslouží. Mívá problém spontánně se radovat. Přitahují ho  praktického a pracovitého ženy.

Žena:

Žena s Venuší v Panně je v projevech radosti a lásky spíše odměřená. Často pochybuje, jestli si něco zaslouží. Mívá problém spontánně se radovat. Na muže působí dojmem praktického a pracovitého člověka.

 

Venuše ve Vahách

Muž:

Muž s Venuší ve Vahách rád projevuje radost a vyznává lásku. Nesnáší konflikty a v životě potřebuje rovnováhu. Snaží se, aby lidé kolem něj byli šťastní. Někdy může být příliš ovlivnitelný. Přitahují ho krásné a jemné ženy s citem pro estetiku.

Žena:

Žena s Venuší ve Vahách ráda projevuje radost a vyznává lásku. Nesnáší konflikty a v životě potřebuje rovnováhu. Snaží se, aby lidé kolem ní byli šťastní. Někdy může být příliš ovlivnitelná. Na muže působí dojmem krásné a jemné ženy s citem pro estetiku.

 

Venuše ve Štíru

Muž:

Muž s Venuší ve Štíru prožívá lásku intenzivně a vášnivě. Někdy může příliš propadat svým pocitům a ztrácet nadhled. V případě zklamání vidí všechno černobíle a nedokáže odpouštět. Přitahují ho vášnivé a svůdné ženy s jiskrou v oku.

Žena:

Žena s Venuší ve Štíru prožívá lásku intenzivně a vášnivě. Někdy může příliš propadat svým pocitům a ztrácet nadhled. V případě zklamání vidí všechno černobíle a nedokáže odpouštět. Na muže působí dojmem vášnivé a svůdné ženy s jiskrou v oku.

 

Venuše ve Střelci

Muž:

Muži s Venuší ve Střelci dělá největší radost rozšiřování si obzorů, vzdělání a cestování. Je idealista a v životě potřebuje spravedlnost. Někdy radost a lásku projevuje až příliš horlivě a přímočaře. Přitahují ho energické, upřímné a přátelské ženy.

Žena:

Ženě s Venuší ve Střelci dělá největší radost rozšiřování si obzorů, vzdělání a cestování. Je idealistka a v životě potřebuje spravedlnost. Někdy radost a lásku projevuje až příliš horlivě a přímočaře. Na muže působí dojmem energické, upřímné a přátelské ženy.

 

Venuše v Kozorohu

Muž:

Muž s Venuší v Kozorohu neprojevuje lásku a radost spontánně a uvolněně. Je zdrženlivější a rád se odmění až po usilovné práci a získaném úspěchu. Přitahují ho praktické ženy, které jsou spolehlivé a stojí nohama na zemi.

Žena:

Žena s Venuší v Kozorohu neprojevuje lásku a radost spontánně a uvolněně. Je zdrženlivější a ráda se odmění až po usilovné práci a získaném úspěchu. Na muže působí dojmem praktické a spolehlivé ženy, která stojí nohama na zemi.

 

Venuše ve Vodnáři

Muž:

Muž s Venuší ve Vodnáři prožívá radost a lásku bohémským způsobem. Má rád originální způsoby, nerad se váže a omezuje. Upřednostňuje intelektuální bohatství před materiálním. Přitahují ho nezávislé, svobodomyslné a samostatné ženy.

Žena:

Žena s Venuší ve Vodnáři prožívá radost a lásku bohémským způsobem. Má ráda originální způsoby, nerada se váže a omezuje. Upřednostňuje intelektuální bohatství před materiálním. Na muže působí dojmem nezávislé, svobodomyslné a samostatné ženy.

 

Venuše v Rybách

Muž:

Muž s Venuší v Rybách prožívá lásku velmi citlivě a niterně. Mívá problém svěřit se se svými pocity. Dělá mu radost péče o druhé a sociální pomoc. Přitahují ho citlivé a intuitivní ženy. 

Žena:

Žena s Venuší v Rybách prožívá lásku velmi citlivě a niterně. Mívá problém svěřit se se svými pocity. Dělá mu radost péče o druhé a sociální pomoc. Na muže působí dojmem citlivé a intuitivní ženy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení