Vánoce podle znamení horoskopu

Každý jsme jiný a vyhovují nám v životě odlišné věci. Trávení Vánoc tak není výjimkou, proto pojďme zjistit, jaká je ideální představa Vánoc podle znamení horoskopu!

 

Beran

Lidé ve znamení Berana mají akční povahu, milují dobrodružství a nesnášejí nudu. Zároveň si také potrpí na tradice. Štědrý den je u nich klasický, jak ho známe, ale potom nemají problém odjet na svátky třeba na hory nebo si volno zpestřit nějakým novým zážitkem.

 

Býk

Býci jsou požitkáři, proto si Vánoce spojují s dobrým jídlem a pitím. Potřebují v životě stabilitu a zázemí, proto se z celého roku nejvíce těší na rodinnou pohodu u pohádek, filmů a cukroví. 

 

Blíženci

Kdo se narodil ve znamení Blíženců, ten je od přírody komunikativní a ve společnosti lidí se cítí jako ryba ve vodě. Největší radost pak zažívá v časech vánočních večírků, když má v práci po uzávěrkách a může s kolegy klábosit do noci. 

 

Rak

Lidé ve znamení Raka jsou velmi citliví a rádi pečují o rodinu. Potrpí si proto na rodinné sešlosti, rádi příbuzné pohostí a připraví pro ně spoustu dobrot nejen na štědrovečerní stůl, ale i o vánočních svátcích.

 

Lev

Lev je obvykle králem večírků, rád se potkává s lidmi a je také pohostinný. Na Vánoce ale dává přednost klidu, protože potřebuje nabrat energii, kterou po celý rok rozdával. Pro ostatní je tak neobvyklé, že vidí člověka v tomto znamení lenošit.

 

Panna

Pro Pannu jsou tyto svátky náročné stejně jako jakékoliv jiné dny, kdy potřebuje spoustu věcí stihnout. Lidé v tomto znamení musejí mít všechno naplánované, potrpí si na detaily a dělá jim problém improvizovat. Když je nepotkají nenadálé události, tak jsou na Vánoce dokonale připravení.

 

Váhy

Váhy jsou společenské, mají estetické cítění a milují teplo domova. Vánoce jsou tak pro ně příležitost vyzdobit byt, nechat se zkrášlit a užívat si jeden druhého. Naopak když nestíhají uklidit, jsou nervózní a nedokážou si vánoční pohodu naplno užít.

 

Štír

Štíři jsou citliví a zranitelní, ale nedávají to na sobě moc znát. Jsou pro ostatní často hádankou. Je pro ně ale důležité, aby se s nimi cítili druzí dobře. Proto zvlášť o Vánocích budou pečliví ve výběru dárků a budou se snažit, aby druhé překvapili, potěšili a dojali.

 

Střelec

Lidé ve znamení Střelce milují poznávání, cestování, vzdělávání a seberozvoj. Vánoce pro něj nejsou až tak o dárcích a atmosféře, jako spíš o bilancování a tvoření plánů na nový rok. Zhodnocují si, co se jim v uplynulém roce povedlo a na čem by chtěli zapracovat.

 

Kozoroh

Znamení Kozoroha se vyznačuje zodpovědností, praktičností a důrazem na rozum. Tito lidé tak o Vánocích chtějí hlavně vybrat dokonalé dárky, které přinesou užitek, budou cenově výhodné a vydrží. Proto se na ně nezlobte, pokud vám dají pod stromeček štípačku na dříví, kuchyňský robot apod., když vy jste se těšili na nějaký zážitek.

 

Vodnář

Vodnáři mají svobodomyslnou a nezávislou duši. V životě se málokdy stresují věcmi, které trápí ostatní. O Vánocích se proto nebudou stresovat, jestli mají dokonale uklizený byt, napečené cukroví a dárky také budou řešit na poslední chvíli. Nebo spíš, jak jim to zrovna vyjde.

 

Ryby

Pro Ryby jsou Vánoce kouzelným obdobím. Často totiž žijí ve svém světě plném fantazie, kde je všechno ideální. Předvánoční čas i svátky jsou pro ně možnost žít jako v pohádce, kde všechno bliká a září a kde jsou lidé na sebe hodní.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení