Raci jsou umělci i analytici

Lidé ve znamení Raka jsou velmi milujícími a obětavými osobnostmi. Rádi se starají o druhé a svou lásku a péči nikdy svým blízkým nevyčítají. Naopak. Vnímají to jako své poslání. Z toho důvodu pak zapomínají na sebe a neumějí nikoho odmítnout. Měli by se proto naučit nastavit si hranice.

 

S tímto rysem osobnosti bojují hlavně kvůli tomu, že Rak patří mezi vodní znamení. Charakteristická je pro něj citlivost. Neznamená to, že by se takový člověk při každé příležitosti rozplakal nebo se neuměl s určitými situacemi vyrovnat. Raci jsou silné osobnosti. Tím, že se dokážou nacítit na druhé, ale často přebírají jejich pocity. S nimi pak neumějí pracovat a může se to projevit na jejich náladovosti nebo zdraví.

 

Své emoce by proto měli do něčeho vložit. Mívají umělecké sklony, proto jednou z cest, jak se vypořádat se svým bohatým vnitřním světem, může být něco vytvořit. Ať už namalují obraz, napíšou sbírku básní nebo se vyjádří skrze herectví nebo tanec. Prostřednictvím umění mohou najít sami sebe, objevit přesah a pomoct druhým lidem.

 

Samozřejmě ne všichni lidé ve znamení Raka jsou umělci. Někteří naopak potřebují racionálně uvažovat, zapojit v práci logiku a všechno si dobře spočítat. To je druhá strana Raka, ve které se také dokáže seberealizovat. Svou inteligenci, bystrost, technické nadání i logiku může využít v profesích, kde je potřeba umět analyzovat a být přesný. Dokáže i pod tlakem pracovat velmi zodpovědně, nikdy není zbrklý a umí situace rychle vyhodnotit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení