Proč se Býk nedá o ničem přesvědčit?

Znáte nějakého Býka nebo jste se v tomto znamení narodili? Pak určitě víte, že takové osobnosti je skoro nemožné o něčem přesvědčit nebo s nimi jakkoliv manipulovat. Býk patří do kategorie zemských znamení, což ho předurčuje být praktický a stát nohama na zemi. Všechno předem raději zváží, nedělá unáhlená rozhodnutí a nenechá se ovlivnit emocemi. Skoro to někdy vypadá, jako by žádné pocity neměl, ale to bychom se pletli.

 

Býci jsou totiž neuvěřitelně pracovití a vytrvalí. Když mají něco udělat, neremcají, ale jdou a udělají to, ač to stojí hodně úsilí a námahy. Nemají ve zvyku smlouvat, vyjednávat nebo žádat lepší podmínky. Proto pak mohou působit tvrdě nebo neústupně. Jenže když je poznáte blíž, zjistíte, že jsou to ti největší držáci a je na ně spoleh. Nikdy vás nenechají ve štychu ani vás nebudou odsuzovat, pokud něco vzdáte hned na začátku.

 

Jestliže budete od nich žádat pomoc, udělají maximum, abyste se posunuli blíž ke svým cílům. Nebudou za to nic chtít. Problém může ale nastat, pokud čekáte, že člověk ve znamení Býka za vámi přijde první a bude se vám snažit nabízet pomoc. To nedělá, protože mu nedojde, že se trápíte. Nemá intuici a šestý smysl na to, aby mu takové věci došly. Proto například v partnerském vztahu si ušetříte velkou spoustu nedorozumění a hádek, pokud s Býkem budete mluvit otevřeně.

 

Jedinou cestou, jak lze od Býka dostat pochopení a lásku, je říct mu jasně a přesně, co potřebujete. V takové chvíli se podle toho zařídí a vás možná překvapí, že tyto věci předtím nevěděl. Na druhou stranu má schopnost vidět svět reálně a dokáže dosáhnout svých plánů, aniž by byl přehnaně naivní nebo naopak aniž by šel přes mrtvoly. Proto je skvělým parťákem pro život.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení