Proč se Blíženci chovají jako děti?

Blíženci patří ke vzdušným znamením stejně jako Váhy nebo Vodnář. To je předurčuje k tomu, že jsou společenští, komunikativní a mají hlavu plnou nápadů. Dokážou se také velmi rychle zorientovat v jakémkoliv tématu a jednat. Lidé s nimi většinou rádi tráví čas, protože umějí předávat dobrou energii a jsou přátelští.

 

Jejich rychlost myšlení a výřečnost může některé překvapit. Blíženci mají zkrátka tolik aktivit, že neztrácejí čas. Občas si říkáte, že jejich den musí mít tak 2x více hodin než ten váš. Na druhou stranu i oni na svou hyperaktivitu doplácejí. Snadno se pro něco nadchnou, mají hodně energie, slíbí několika lidem, že pro ně něco udělají, až z toho onemocní. Tělo jim dává jasné signály, že si musejí najít čas i na odpočinek. Je proto škoda, když někoho musejí zklamat a od projektů ustoupit. Jestliže budou včas myslet na to, že nejde stíhat všechno, bude se jim lépe žít.

 

Sebedisciplína a nakládání s časem jsou pro ně klíčová témata. Blíženci jsou občas jako děti. Milují volný čas, dokážou si vychutnávat každou chvíli naplno, když nemusejí nic dělat, rádi se setkávají s přáteli a klábosí o všem možném. Mají velký přehled, protože se zajímají o spoustu věcí. Ale k životu patří také povinnosti, ke kterým mají potíže se dokopat.

 

Od svých blízkých potřebují nasměrovat a nastavit jasné hranice. Zatímco většina lidí ve vztahu bojuje s tím, že partner je příliš dominantní, Blíženci to potřebují. Ale samozřejmě partner by neměl být tyran nebo despota. Také by bylo naivní si myslet, že za ně partner všechnu práci udělá. Pro Blížence je nejdůležitější, aby se svou osobností začali pracovat tak, aby jim jejich silné stránky v životě prospívaly a zároveň aby jejich hyperaktivita neubližovala jim samotným i lidem kolem nich.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení