Proč Ryby tak často fantazírují?

Ryby patří do kategorie vodních znamení. Vodní živel tyto osobnosti ovlivňuje v jejich citlivosti a vnímání. Lidé narození ve znamení Ryb jsou velmi empatické, dokážou se nacítit do energií lidí a poznají hned, jaká je v jejich okolí atmosféra. Tyto schopnosti pak vedou k tomu, že umí téměř splynout s davem. V tu chvíli jako by neexistovali oni sami. 

 

Někdy je proto pro ně těžké všechny energie, které vnímají, zpracovat a vyrovnat se s nimi. Dokážou pochopit obě strany sporu, když se dva hádají, rádi druhým pomáhají a neumí říkat ne. Tím, že na sebe stále zapomínají, škodí nejenom sobě, ale i svému okolí. Většinou je zastaví až nějaký zdravotní problém. Přitom paradoxem je, že lidé ve znamení Ryb jsou ctižádostiví, vědí, co chtějí, a umějí si své sny plnit. Kamenem úrazu bývá jejich citlivost, která jim brání si dupnout, a zároveň i jejich obrovská vnitřní síla, jež jim nedovolí si stěžovat.

 

Z tohoto důvodu tak Ryby rády sní a umějí si vytvořit skoro celý svůj vlastní svět. Nejsou to rození idealisti a i v jejich snovém světě jsou hádky nebo bída, ale je to místo, kde oni nejsou v hlavní roli, nemusejí rozhodovat a vymezovat se. Někdy svůj svět přenesou na plátno nebo do hudby, ale někdy zůstane pouze v jejich hlavách. Pak je pro okolí výzva, aby takovému člověku porozuměl. Když budete jednat fér, není důvod, aby vám Ryby nedůvěřovaly. Jakmile ale zklamete jejich důvěru, zůstane pro vás jejich svět už napořád uzamčený.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení