Proč musí mít Lev za každou cenu pravdu?

Člověka narozeného ve znamení Lva většinou spolehlivě poznáte, jakmile vstoupí do místnosti. Nemusí mít na sobě výrazné oblečení nebo se hlasitě smát, ale vyzařuje z něj obrovská energie. Lvi jsou zkrátka charismatičtí, a i když se často necítí dobře středem pozornosti, ostatní je vnímají.

 

Patří také mezi ty osobnosti, které buď milujete, nebo nenávidíte. Nebývají lidem lhostejní, což ale vyplývá také z jejich názorů, které se nebojí říkat nahlas. Jsou velmi upřímní, akční a energičtí, což je dáno také tím, že Lev je ohnivé znamení. 

 

Lidé se v jejich společnosti cítí dobře, ale někdy na ně Lvi působí afektovaně a přehnaně. To je většinou v situacích, kdy jsou si jistí svou pravdou a potřebují, aby je druzí chápali. Pak máte pocit, že vás chtějí přesvědčovat, manipulovat a tlačit vás do kouta. Nemyslí to špatně a jejich cílem není kohokoliv naštvat. Jenom je pro ně možnost sebevyjádření důležitá a čekají, že jim budete oponovat. Když této možnosti nevyužijete a nebudete se chtít pouštět do sporu, urazíte je. Budou to totiž brát tak, že vám nestojí za to, abyste jim řekli svůj názor.

 

Lvi ale nakonec nebojují s vámi, ale sami se sebou. V životě si musí dávat pozor na to, aby je jejich ego nepřeválcovalo. Jestliže na sobě budou pracovat a uvědomí si, že ne vždycky je jejich úhel pohledu jediný správný, budou se s nimi lidé cítit dobře. V opačném případě bude okolí kolem nich chodit po špičkách a myslet si své.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení