DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Proč mají Vodnáři duši vizionáře?

Vodnář patří mezi vzdušná znamení stejně jako Váhy a Blíženci. Lidé narození ve znamení Vodnáře mají hlavu plnou nápadů a žádný sen pro ně není nesplnitelný. Jako by se řídili heslem: „Everything is possible.“

 

S Vodnářem je spojená planeta Uran, která způsobuje změny, inovace a nečekané situace. Podle řecké mytologie byl Úranos první bůh nebes. Jak vidíme, je to všechno propojené. Nebe nemá hranice a vzdušný element znamení Vodnáře tak může šířit svůj potenciál téměř všude. Vodnáři jsou nosiči informace, nového nápadu a neznají žádná omezení. Zkoušeli jste někdy takovému člověku omezit jeho svobodu? Je to stejné, jako byste chtěli ohraničit nebe či vzduch.

 

Vodnáři potřebují prostor. Nedáte je do škatulky, protože vždycky z nějakého důvodu do ní nebudou zapadat. Ztělesňují svobodnou vůli a řídí se heslem: „Ať si každý dělá, co chce.“ Neodsuzují druhé, nezkoumají, proč někdo něco dělá. Mají pochopení pro odlišnosti, protože sami jsou originální.

 

Jdou svou vlastní cestou a volí netradiční způsoby, ale je jim to jedno. Skoro máte někdy pocit, že jsou arogantní nebo lhostejní. Není tomu tak. Oni se jen zbytečně nepitvají v minulosti, nepomlouvají a soustředí se na své sny, které si během života plní. Když je poznáte blíž, zjistíte, že jsou ochotní komukoliv pomoct. Rádi se s druhými baví a předávají si své znalosti a zkušenosti. Byla by proto škoda takové osobnosti zavrhnout jen proto, že na sebe nepoutají pozornost blyštivými pozlátky a nuceným úsměvem.