Proč mají Vodnáři duši vizionáře?

Vodnář patří mezi vzdušná znamení stejně jako Váhy a Blíženci. Lidé narození ve znamení Vodnáře mají hlavu plnou nápadů a žádný sen pro ně není nesplnitelný. Jako by se řídili heslem: „Everything is possible.“

 

S Vodnářem je spojená planeta Uran, která způsobuje změny, inovace a nečekané situace. Podle řecké mytologie byl Úranos první bůh nebes. Jak vidíme, je to všechno propojené. Nebe nemá hranice a vzdušný element znamení Vodnáře tak může šířit svůj potenciál téměř všude. Vodnáři jsou nosiči informace, nového nápadu a neznají žádná omezení. Zkoušeli jste někdy takovému člověku omezit jeho svobodu? Je to stejné, jako byste chtěli ohraničit nebe či vzduch.

 

Vodnáři potřebují prostor. Nedáte je do škatulky, protože vždycky z nějakého důvodu do ní nebudou zapadat. Ztělesňují svobodnou vůli a řídí se heslem: „Ať si každý dělá, co chce.“ Neodsuzují druhé, nezkoumají, proč někdo něco dělá. Mají pochopení pro odlišnosti, protože sami jsou originální.

 

Jdou svou vlastní cestou a volí netradiční způsoby, ale je jim to jedno. Skoro máte někdy pocit, že jsou arogantní nebo lhostejní. Není tomu tak. Oni se jen zbytečně nepitvají v minulosti, nepomlouvají a soustředí se na své sny, které si během života plní. Když je poznáte blíž, zjistíte, že jsou ochotní komukoliv pomoct. Rádi se s druhými baví a předávají si své znalosti a zkušenosti. Byla by proto škoda takové osobnosti zavrhnout jen proto, že na sebe nepoutají pozornost blyštivými pozlátky a nuceným úsměvem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení