DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Proč jsou Střelci věční optimisti?

Střelci patří mezi ohnivá znamení stejně jako Beran a Lev. Je pro ně charakteristické, že mají hodně energie, nadšeně se vrhají do nových věcí a žádný cíl pro ně není nedosažitelný. V životě je vede jejich touha po pravdě, jsou to rození filozofové s náturou bojovníka.

 

Někdy na vás možná působí fanaticky, protože rádi s ostatními diskutují a ve chvílích, kdy jsou přesvědčení o své pravdě, se dokážou i pohádat. Nesnášejí nespravedlnost a mají neustálou potřebu uvádět věci na pravou míru.

 

Osobnosti ve znamení Střelce vede vpřed jejich vnitřní oheň, proto nemají potřebu se pitvat v minulosti a málokdy je něco srazí na kolena. Na své okolí působí jako věční optimisti. Neznamená to, že by negativní pocity nikdy neměli nebo že by neznali smutek, selhání a splín. Vždycky si ale uvědomí, že trápit se k ničemu dobrému není, a proto se brzy oklepou a jdou dál.

 

Problém může nastat, pokud k takové sebereflexi nedojde a lidé ve Střelci začnou sami sobě něco nalhávat. Jakmile popřou problém a budou dělat, že ho nevidí, objeví se v budoucnu, až ho nebudou čekat. A přestože jsou Střelci rození improvizátoři, tahle situace je zaskočí a srazí dolů. V tu chvíli jim dojde, že pokud chtějí bránit pravdu a žít v souladu s ní, musí si ji také sami přiznat.