Proč jsou Střelci věční optimisti?

Střelci patří mezi ohnivá znamení stejně jako Beran a Lev. Je pro ně charakteristické, že mají hodně energie, nadšeně se vrhají do nových věcí a žádný cíl pro ně není nedosažitelný. V životě je vede jejich touha po pravdě, jsou to rození filozofové s náturou bojovníka.

 

Někdy na vás možná působí fanaticky, protože rádi s ostatními diskutují a ve chvílích, kdy jsou přesvědčení o své pravdě, se dokážou i pohádat. Nesnášejí nespravedlnost a mají neustálou potřebu uvádět věci na pravou míru.

 

Osobnosti ve znamení Střelce vede vpřed jejich vnitřní oheň, proto nemají potřebu se pitvat v minulosti a málokdy je něco srazí na kolena. Na své okolí působí jako věční optimisti. Neznamená to, že by negativní pocity nikdy neměli nebo že by neznali smutek, selhání a splín. Vždycky si ale uvědomí, že trápit se k ničemu dobrému není, a proto se brzy oklepou a jdou dál.

 

Problém může nastat, pokud k takové sebereflexi nedojde a lidé ve Střelci začnou sami sobě něco nalhávat. Jakmile popřou problém a budou dělat, že ho nevidí, objeví se v budoucnu, až ho nebudou čekat. A přestože jsou Střelci rození improvizátoři, tahle situace je zaskočí a srazí dolů. V tu chvíli jim dojde, že pokud chtějí bránit pravdu a žít v souladu s ní, musí si ji také sami přiznat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení