Proč jsou Kozorozi tak zásadoví?

Kozoroh je zemské znamení, je tedy ovlivněn živlem země a v životě tak stojí nohama na zemi. Nepouští se do žádných akcí, které nemá dobře promyšlené dopředu, a nelítá hlavou v oblacích jako lidé narození ve vzdušných znameních. 

Rozhoduje se častěji podle rozumu než podle srdce. Proto může na někoho působit chladně nebo vypočítavě. Neznamená to, že by neměl city, ale při rozhodování je dokáže potlačit. Má rád také svůj klid a netlačí se do společnosti. Nemusí být středem pozornosti, ale zase když je centrem dění, dokáže toho využít díky svému smyslu pro humor.

 

Téměř v každé situaci si dokáže poradit, ale někdy není na škodu si přiznat, že se ocitl na scestí a neví, kudy se vydat dál. Neměl by takovou situaci vnímat jako prohru, ale jako lekci. Jedině ve chvílích, kdy si není jistý, může opravdu poznat, co sám chce. Lidé ve znamení Kozoroha totiž moc neumí zapojovat intuici a svůj vnitřní pocit. Jakmile si uvědomí, že všechno nemusí odpovídat jejich přísným kritériím, uleví se jim.

 

Měli by se proto naučit být spontánní, udělat něco bláznivého a nepřemýšlet. Potom se jim odkryje nový svět, ve kterém mohou být sami sebou, nemusejí se bát prohry a selhání a navíc pochopí i své blízké. S citovou otevřeností tak mohou více získat než ztratit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení