DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Proč jsou Berani do všeho tak hrrr?

Beran je prvním znamením horoskopu a současně s ním přichází jaro. Příroda se probouzí, rozkvétá a ve vzduchu je cítit začátek nového období. Lidé v Beranu jsou proto velmi akční, mají hodně energie a do všeho se vrhají naplno. Stejně jako ta příroda, která není opatrná a jako by lusknutím prstu odhodila zimní kabát a probudila se do jara.

Možná vám není jasné, kde osobnosti narozené ve znamení Berana berou tolik energie a chuť zkoušet nové věci. Možná jejich tempo ani nestíháte. Není se čemu divit, Beran jde jenom směrem dopředu, neohlíží se zpátky, dlouho se v ničem nepitvá a má plno nápadů. Díky tomu pak může dosahovat toho, co si umanul, a málokdy prohrává.

Tyto rysy povahy mu ale dokážou život i zkomplikovat. Často zapomíná, že aby mohl jít vpřed, měl by si některé věci promyslet a poučit se z věcí, které udělal. Také při svém rychlém stylu života může nechtěně někomu ublížit. Je důležité, aby si takové situace uvědomil, zpracoval své ego a dokázal se omluvit. Protože stejně jako je rychlý ve svých činech, tak ani nad svými slovy dvakrát nepřemýšlí. Nemyslí to zle, ale ne všichni jsou stejného naturelu a nemusí mít pro jeho upřímnost pochopení.

Berani jsou také velmi ctižádostiví, což jim v oblasti práce brzy přináší vytoužené úspěchy. Horší ale je, když své ambice uplatňují i ve vztazích s lidmi. Měli by proto využívat svou přirozenou autoritu, ale neměli by tlačit na pilu. Jedině tak budou těmi vůdci, které ostatní budou rádi následovat a které budou inspirovat druhé k lepším výkonům.