DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Partnerské horoskopové karty vám řeknou, jak vám vycházejí vztahy

Chcete vědět, jak vycházíte s lidmi podle znamení horoskopu?

Partnerské horoskopové karty vám můžou pomoct zjistit, proč si s někým skvěle rozumíte v jednom tématu a proč vám to v jiné oblasti s ním skřípe. 

 

Partnerské horoskopové karty jsou nástrojem k sebepoznání

Nejsou to vykládací karty, netaháte si z nich a nevykládáte je jako třeba tarotové karty. Také to nejsou hrací karty a nehrajte s nimi žádnou karetní hru, která by vám na konci řekla, jestli jste zvítězili. Karty jsou především sebepoznávací nástroj, jak si můžete ujasnit, jak vycházíte s lidmi podle znamení horoskopu.

 

Co balíček karet obsahuje?

Vybrat si můžete z 12 balíčků podle znamení horoskopu. V každém balíčku pak najdete 35 karet s texty na všechny kombinace daného znamení s ostatními. Texty jsou pak dále rozdělené i pro muže a ženy a najdete v nich i radu, na co si dát v takovém vztahu pozor. Když si vyberete např. balíček pro Ryby, budete mít 12 karet s textem obecně pro jednotlivé kombinace: např. jak spolu vychází Ryby–Ryby,  Ryby–Vodnář, Ryby–Beran apod. Na dalších 24 kartách najdete texty podle pohlaví, např. jak vychází muž ve znamení Ryb s ženou ve znamení Berana nebo jak vychází žena ve znamení Ryb s mužem ve znamení Štíra atd. 

Karty jsou z jedné strany potištěné textem a z druhé strany mají grafiku vytvořenou podle energie a barev daného znamení, takže i z druhé strany poznáte, o jakou dvojici znamení se jedná a ulehčí vám to orientaci v kartách.

V balíčku je také malá knížečka, která obsahuje charakteristiku konkrétního znamení, dále tipy, jak karty používat a také podrobnější texty, které na kartách nenajdete. Knížečka vám může pomoct prohloubit informace o jednotlivých kombinacích.

 

Jak používat Partnerské horoskopové karty?

Vytvořily jsme je pro vás tak, abyste je mohli kdykoliv použít a ověřit si, že texty sedí. Za svůj život se setkáváte se spoustou lidí a určitě jste si všimli, že určitá skupina lidí vám více povahově sedí, reaguje podobně jako vy a vnímá určité situace stejně. Naopak někdy se nemůžete na něčem dohodnout a máte pocit, že vás ten druhý vůbec nechápe, i když mluvíte stejným jazykem. Proto jsme do textů přidaly rady, jak tyto situace řešit a zabránit případným nedorozuměním.

Říkáte si, proč si pořizovat celý balíček, když by vám stačila jenom jedna karta s kombinací vašeho znamení a znamení partnera? Karty nejsou určené jenom pro partnerské vztahy, ale fungují také na členy rodiny, mezi přáteli nebo v pracovním kolektivu. Schválně, co je váš šéf za znamení? Koukněte se, jestli text na kartách sedí.

 

Opravdu znamení horoskopu fungují?

Astrologie a znamení horoskopu samozřejmě nemusí být jedinou cestou k sebepoznání, ale kdo se o to alespoň trochu zajímá, ten ví, že něco na tom je a že to funguje. Máme zpětnou vazbu od našich zákazníků, kteří potvrzují, že texty jsou trefné a poznali v nich sami sebe nebo své blízké.

„Musím říct, že karta pro Ryby mě přesně vystihuje, to jsem já. Když si čtu kartu s kombinací svého znamení se znamením bývalého manžela, jsou tam popsané překážky, kvůli kterým jsme se rozvedli.“ – Lenka

„Karty jsou velmi pěkně zpracované a navíc pravdivé. Četla jsem si kombinaci Lva a Býka, což jsou naše znamení s manželem, a text na nás přesně sedí.“ – Simona

 

Kde si je můžu koupit?

Karty si můžete pořídit na našem e-shopu. Pokud je chcete rovnou poslat někomu blízkému, napište nám to do poznámky a přidejte i speciální věnování. Karty pošleme s dárkovou kartičkou. Naše karty také můžete vidět naživo na prodejních akcích, kde je představujeme.