Partnerské horoskopové karty vám řeknou, jak vám vycházejí vztahy

Chcete vědět, jak vycházíte s lidmi podle znamení horoskopu?

Partnerské horoskopové karty vám můžou pomoct zjistit, proč si s někým skvěle rozumíte v jednom tématu a proč vám to v jiné oblasti s ním skřípe. 

 

Partnerské horoskopové karty jsou nástrojem k sebepoznání

Nejsou to vykládací karty, netaháte si z nich a nevykládáte je jako třeba tarotové karty. Také to nejsou hrací karty a nehrajte s nimi žádnou karetní hru, která by vám na konci řekla, jestli jste zvítězili. Karty jsou především sebepoznávací nástroj, jak si můžete ujasnit, jak vycházíte s lidmi podle znamení horoskopu.

 

Co balíček karet obsahuje?

Vybrat si můžete z 12 balíčků podle znamení horoskopu. V každém balíčku pak najdete 35 karet s texty na všechny kombinace daného znamení s ostatními. Texty jsou pak dále rozdělené i pro muže a ženy a najdete v nich i radu, na co si dát v takovém vztahu pozor. Když si vyberete např. balíček pro Ryby, budete mít 12 karet s textem obecně pro jednotlivé kombinace: např. jak spolu vychází Ryby–Ryby,  Ryby–Vodnář, Ryby–Beran apod. Na dalších 24 kartách najdete texty podle pohlaví, např. jak vychází muž ve znamení Ryb s ženou ve znamení Berana nebo jak vychází žena ve znamení Ryb s mužem ve znamení Štíra atd. 

Karty jsou z jedné strany potištěné textem a z druhé strany mají grafiku vytvořenou podle energie a barev daného znamení, takže i z druhé strany poznáte, o jakou dvojici znamení se jedná a ulehčí vám to orientaci v kartách.

V balíčku je také malá knížečka, která obsahuje charakteristiku konkrétního znamení, dále tipy, jak karty používat a také podrobnější texty, které na kartách nenajdete. Knížečka vám může pomoct prohloubit informace o jednotlivých kombinacích.

 

Jak používat Partnerské horoskopové karty?

Vytvořily jsme je pro vás tak, abyste je mohli kdykoliv použít a ověřit si, že texty sedí. Za svůj život se setkáváte se spoustou lidí a určitě jste si všimli, že určitá skupina lidí vám více povahově sedí, reaguje podobně jako vy a vnímá určité situace stejně. Naopak někdy se nemůžete na něčem dohodnout a máte pocit, že vás ten druhý vůbec nechápe, i když mluvíte stejným jazykem. Proto jsme do textů přidaly rady, jak tyto situace řešit a zabránit případným nedorozuměním.

Říkáte si, proč si pořizovat celý balíček, když by vám stačila jenom jedna karta s kombinací vašeho znamení a znamení partnera? Karty nejsou určené jenom pro partnerské vztahy, ale fungují také na členy rodiny, mezi přáteli nebo v pracovním kolektivu. Schválně, co je váš šéf za znamení? Koukněte se, jestli text na kartách sedí.

 

Opravdu znamení horoskopu fungují?

Astrologie a znamení horoskopu samozřejmě nemusí být jedinou cestou k sebepoznání, ale kdo se o to alespoň trochu zajímá, ten ví, že něco na tom je a že to funguje. Máme zpětnou vazbu od našich zákazníků, kteří potvrzují, že texty jsou trefné a poznali v nich sami sebe nebo své blízké.

„Musím říct, že karta pro Ryby mě přesně vystihuje, to jsem já. Když si čtu kartu s kombinací svého znamení se znamením bývalého manžela, jsou tam popsané překážky, kvůli kterým jsme se rozvedli.“ – Lenka

„Karty jsou velmi pěkně zpracované a navíc pravdivé. Četla jsem si kombinaci Lva a Býka, což jsou naše znamení s manželem, a text na nás přesně sedí.“ – Simona

 

Kde si je můžu koupit?

Karty si můžete pořídit na našem e-shopu. Pokud je chcete rovnou poslat někomu blízkému, napište nám to do poznámky a přidejte i speciální věnování. Karty pošleme s dárkovou kartičkou. Naše karty také můžete vidět naživo na prodejních akcích, kde je představujeme. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení