Merkur ve znameních

Už jste si zkusili vyložit si svůj horoskop podle našeho návodu? Jestli zatím ne, přečtěte si nejdříve tři články pod touto kategorií Jak si vyložit horoskop. V nich se dozvíte, co jaké informace potřebujete k výkladu a jak přesně postupovat. Potom už je to snadné. Víte, v jakých znameních máte důležité planety jako Slunce, Lunu, Merkur, Venuši a Mars (Slunce a Luna se v astrologii řadí mezi planety, i když z pohledu astronomie je tak nazývat nejde).

 

Merkur v horoskopu

Tento článek věnujeme planetě Merkur. Merkur je planeta myšlení a komunikace. Merkur prozradí, jaké je naše myšlení a komunikace. Jakým způsobem mluvíme? O čem přemýšlíme a jak? Zjistěte, jak se Merkur projevuje na vaší povaze a jestli to sedí!

 

Merkur v Beranu

Merkur v Beranu značí akční a energickou komunikaci. Člověk řekne hned, co si myslí. Může být impulzivní a prudší, neohlíží se, jakou formou něco druhým sdělí. Zároveň je férový a ke všem mluví upřímně a bez okolků. 

 

Merkur v Býku 

Merkur v Býku značí praktické a racionální myšlení a komunikaci. Člověk má názory, za kterými si stojí, a není lehké ho o něčem přesvědčit. Dává přednost informacím, které se zakládají na faktech a vědeckých výstupech. Měl by se naučit rozhodovat se také podle svých pocitů a intuice.  

 

Merkur v Blížencích

Merkur v Blížencích značí rychlé myšlení a komunikaci. Člověk je bystrý a má velký přehled o věcech. Je také intelektuálně zaměřený, výřečný a komunikativní. Někdy může působit roztěkaně a měl by si dávat pozor, aby stíhal splnit, co druhým slíbil.

 

Merkur v Raku

Merkur v Raku značí citlivé a intuitivní myšlení a komunikaci. Člověk má bohatý vnitřní svět plný nálad, o kterých nemluví na potkání. Mívá tendence lpět na lidech a věcech a je konzervativní. Na druhou stranu má výborné analytické myšlení a dobrou paměť.

 

Merkur ve Lvu

Merkur ve Lvu značí rychlé a energické myšlení a komunikaci. Člověk má organizační schopnosti, bude stále něco vymýšlet, potřebuje vidět, že se věci hýbou. Mívá tendenci mít všechno pod kontrolou a dělá mu problém nechat věci plynout.

 

Merkur v Panně

Merkur v Panně značí praktické a důsledné myšlení a komunikaci. Člověk se zaměřuje na detail a mívá problém vidět věci z nadhledu. Pečlivě si všechno rozmýšlí, než o něčem začne mluvit. Názory si dělá až po podrobné analýze.

 

Merkur ve Vahách

Merkur ve Vahách značí spíše rozvážné myšlení i komunikaci. Člověk má příjemnou mluvu a projev. Vyhýbá se konfliktním tématům. Chce, aby všichni byli spokojení. Z tohoto důvodu může mít nevyhraněné názory, problém s váhavostí a snahou zavděčit se všem.

 

Merkur ve Štíru 

Merkur ve Štíru značí rozvážné myšlení a komunikaci. Člověk jde do hloubky, nenechá se nalákat na zázračné tipy a návody a nikdo ho „neopije rohlíkem“. V projevu k druhým si udržuje odstup a své nejtajnější myšlenky málokomu odhalí.

 

Merkur ve Střelci

Merkur ve Střelci značí přímočaré a akční myšlení a komunikaci. Člověk málokdy přemýšlí, co řekne, proto může jeho upřímnost a impulzivnost druhé urazit. Někdy příliš prosazuje své názory. Rád se vzdělává a hledá nové informace.

 

Merkur v Kozorohu

Merkur v Kozorohu značí důkladné a praktické myšlení a komunikaci. Člověk je zásadový a analytický. Pečlivě zkoumá výhody a nevýhody, než se rozhodne. Může mít na druhé vysoké nároky.

 

Merkur ve Vodnáři

Merkur ve Vodnáři značí nekonvenční a originální myšlení. Člověk se snaží najít si vlastní způsoby řešení. Je intelektuálně zaměřený. Mívá i technické myšlení. Je otevřený novým myšlenkám, má touhu poznávat a bořit tabu.

 

Merkur v Rybách

Merkur v Rybách značí citlivé a intuitivní myšlení a komunikaci. Člověk se rozhoduje spíše podle svých pocitů, dokáže se nacítit na druhé a mívá umělecké sklony. Někdy je příliš nevyhraněný a může být ovlivnitelný.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení