Mars ve znameních

  • Víte, že na nikoho nesedí znamení horoskopu na 100 %?

  • Víte, že vás může více ovlivňovat jiné znamení, než to, v jakém jste se narodili?

  • Víte, že je důležité znát planety ve znameních pro komplexní výklad horoskopu?

 

V článcích ze série Jak si vyložit horoskop jsme si řekli základní informace o tom, co potřebujeme k výkladu osobního horoskopu a co v něm sledujeme. V následujících článcích vám postupně představíme jednotlivé planety (řadí se tam Slunce i Luna, i když z pohledu astronomie je tak nazývat nejde).

V tomto článku se zaměříme na planetu Mars, která představuje naši fyzickou sílu, náš vnitřní motor a houževnatost. 

 

Mars v horoskopu

  • Mars prozradí, do čeho vkládáme energii
  • V horoskopu ženy prozradí, jací ji přitahují muži
  • V horoskopu muže řekne, jak působí na ženy

 

Mars v Beranu

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Berana, je akční, pouští se do svých plánů naplno a nic ho nezastaví. Když něco chce, tak do toho dá všechno. Někdy může být v dosahování svých cílů prudký nebo impulzivní. Na ženy působí dojmem energického muže, pro kterého není nic překážkou.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Berana,  je akční, pouští se do svých plánů naplno a nic ji nezastaví. Když něco chce, tak do toho dá všechno. Někdy může být v dosahování svých cílů prudká nebo impulzivní. Přitahují ji energičtí muži, pro které není nic překážkou.

 

Mars v Býku 

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Býka, je velmi vytrvalý a pracovitý v dosahování svých cílů. Má pevnou vůli a nečeká na zaručené a rychlé úspěchy. Na ženy působí dojmem stabilního a praktického muže.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Býka, je velmi vytrvalá a pracovitá v dosahování svých cílů. Má pevnou vůli a nečeká na zaručené a rychlé úspěchy. Přitahují ji muži, kteří jsou stabilní a praktičtí.

 

Mars v Blížencích

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Blíženců, využívá svou mentální energii a je intelektuálně zaměřený. Potřebuje se vzdělávat a získávat nové informace. Na ženy působí dojmem komunikativního a společenského muže.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Blíženců, využívá svou mentální energii a je intelektuálně zaměřená. Potřebuje se vzdělávat a získávat nové informace. Přitahují ji komunikativní a společenští muži.

 

Mars v Raku

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Raka, má citlivou a intuitivní energii. Když chce něčeho dosáhnout, nevyužívá sílu, ale řídí se vlastními pocity. Na ženy působí dojmem citlivého, empatického a láskyplného muže.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Raka, má citlivou a intuitivní energii. Když chce něčeho dosáhnout, nevyužívá sílu, ale řídí se vlastními pocity. Přitahují ji citliví, empatičtí a láskyplní muži.

 

Mars ve Lvu

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Lva, je akční a ctižádostivý, pokud chce něčeho dosáhnout. Umí si zorganizovat své cíle a plány. Někdy může myslet více na sebe než na ostatní. Na ženy působí energickým a charismatickým dojmem.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Lva, je akční a ctižádostivá, pokud chce něčeho dosáhnout. Umí si zorganizovat své cíle a plány. Někdy může myslet více na sebe než na ostatní. Přitahují ji energičtí a charismatičtí muži.

 

Mars v Panně 

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Panny, si pečlivě rozmýšlí, do čeho investuje svou energii. Všechno má pečlivě rozvrhnuté a nečeká na zázračně rychlé úspěchy. Na ženy působí dojmem stabilního a racionální muže, který je nohama na zemi.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Panny, si pečlivě rozmýšlí, do čeho investuje svou energii. Všechno má pečlivě rozvrhnuté a nečeká na zázračně rychlé úspěchy. Přitahují ji stabilní a racionální muži, kteří jsou nohama na zemi.

 

Mars ve Vahách

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Vah, svou energii rád dává intelektuálním směrem. Nemá rád konflikty a snaží se své okolí udobřit. Někdy je nerozhodný, ale když už se rozhodne, dokáže si za svým cílem jít. Na ženy působí dojmem mírumilovného a přátelského muže.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Vah, svou energii ráda dává intelektuálním směrem. Nemá ráda konflikty a snaží se své okolí udobřit. Někdy je nerozhodná, ale když už se rozhodne, dokáže si za svým cílem jít. Přitahují ji mírumilovní a přátelští muži.

 

Mars ve Štíru 

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Štíra, je velmi houževnatý a umí si jít za svými cíli. Ví, jaké jsou jeho možnosti a dokáže zhodnotit situaci. Na ženy působí dojmem muže, který ví, co chce, a umí toho dosáhnout.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Štíra, velmi houževnatá a umí si jít za svými cíli. Ví, jaké jsou její možnosti a dokáže zhodnotit situaci. Přitahují ji muži, kteří vědí, co chtějí, a umějí toho dosáhnout.

 

Mars ve Střelci

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Střelce, je mužem činu a rád svou energii a houževnatost proměňuje ve skutky, které jsou v souladu s jeho ideály. Na ženy působí dojmem energického a akčního muže.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Střelce, žena činu a ráda svou energii a houževnatost proměňuje ve skutky, které jsou v souladu s jejími ideály. Přitahují ji energičtí a akční muži.

 

Mars v Kozorohu

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Kozoroha, má vytrvalou a houževnatou energii. Pomalu a postupně si jde v životě za svými cíli. Nevzdá se po prvním neúspěchu. Na ženy působí dojmem stabilního a věrného muže, který stojí nohama na zemi.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Kozoroha, má vytrvalou a houževnatou energii. Pomalu a postupně si jde v životě za svými cíli. Nevzdá se po prvním neúspěchu. Přitahují ji stabilní a věrní muži, kteří stojí nohama na zemi.

 

Mars ve Vodnáři

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Vodnáře, využívá svou mentální energii pro plnění si svých snů a plánů. Má rád originalitu, jde si svou vlastní cestou a nemá rád zákazy a tabu. Na ženy působí dojmem nezávislého, svobodomyslného a samostatného muže.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Vodnáře, využívá svou mentální energii pro plnění si svých snů a plánů. Má rád originalitu, jde si svou vlastní cestou a nemá rád zákazy a tabu. Přitahují ji nezávislí, svobodomyslní a samostatní muži.

 

Mars v Rybách

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Ryb, nebude svou energii prosazovat silou a bude svou houževnatost využívat hlavně v pomoci druhým lidem. Na ženy působí dojmem citlivého a empatického muže.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Ryb, nebude svou energii prosazovat silou a bude svou houževnatost využívat hlavně v pomoci druhým lidem. Přitahují ji citliví a empatičtí muži.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení