DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Mars ve znameních

  • Víte, že na nikoho nesedí znamení horoskopu na 100 %?

  • Víte, že vás může více ovlivňovat jiné znamení, než to, v jakém jste se narodili?

  • Víte, že je důležité znát planety ve znameních pro komplexní výklad horoskopu?

 

V článcích ze série Jak si vyložit horoskop jsme si řekli základní informace o tom, co potřebujeme k výkladu osobního horoskopu a co v něm sledujeme. V následujících článcích vám postupně představíme jednotlivé planety (řadí se tam Slunce i Luna, i když z pohledu astronomie je tak nazývat nejde).

V tomto článku se zaměříme na planetu Mars, která představuje naši fyzickou sílu, náš vnitřní motor a houževnatost. 

 

Mars v horoskopu

  • Mars prozradí, do čeho vkládáme energii
  • V horoskopu ženy prozradí, jací ji přitahují muži
  • V horoskopu muže řekne, jak působí na ženy

 

Mars v Beranu

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Berana, je akční, pouští se do svých plánů naplno a nic ho nezastaví. Když něco chce, tak do toho dá všechno. Někdy může být v dosahování svých cílů prudký nebo impulzivní. Na ženy působí dojmem energického muže, pro kterého není nic překážkou.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Berana,  je akční, pouští se do svých plánů naplno a nic ji nezastaví. Když něco chce, tak do toho dá všechno. Někdy může být v dosahování svých cílů prudká nebo impulzivní. Přitahují ji energičtí muži, pro které není nic překážkou.

 

Mars v Býku 

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Býka, je velmi vytrvalý a pracovitý v dosahování svých cílů. Má pevnou vůli a nečeká na zaručené a rychlé úspěchy. Na ženy působí dojmem stabilního a praktického muže.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Býka, je velmi vytrvalá a pracovitá v dosahování svých cílů. Má pevnou vůli a nečeká na zaručené a rychlé úspěchy. Přitahují ji muži, kteří jsou stabilní a praktičtí.

 

Mars v Blížencích

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Blíženců, využívá svou mentální energii a je intelektuálně zaměřený. Potřebuje se vzdělávat a získávat nové informace. Na ženy působí dojmem komunikativního a společenského muže.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Blíženců, využívá svou mentální energii a je intelektuálně zaměřená. Potřebuje se vzdělávat a získávat nové informace. Přitahují ji komunikativní a společenští muži.

 

Mars v Raku

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Raka, má citlivou a intuitivní energii. Když chce něčeho dosáhnout, nevyužívá sílu, ale řídí se vlastními pocity. Na ženy působí dojmem citlivého, empatického a láskyplného muže.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Raka, má citlivou a intuitivní energii. Když chce něčeho dosáhnout, nevyužívá sílu, ale řídí se vlastními pocity. Přitahují ji citliví, empatičtí a láskyplní muži.

 

Mars ve Lvu

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Lva, je akční a ctižádostivý, pokud chce něčeho dosáhnout. Umí si zorganizovat své cíle a plány. Někdy může myslet více na sebe než na ostatní. Na ženy působí energickým a charismatickým dojmem.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Lva, je akční a ctižádostivá, pokud chce něčeho dosáhnout. Umí si zorganizovat své cíle a plány. Někdy může myslet více na sebe než na ostatní. Přitahují ji energičtí a charismatičtí muži.

 

Mars v Panně 

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Panny, si pečlivě rozmýšlí, do čeho investuje svou energii. Všechno má pečlivě rozvrhnuté a nečeká na zázračně rychlé úspěchy. Na ženy působí dojmem stabilního a racionální muže, který je nohama na zemi.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Panny, si pečlivě rozmýšlí, do čeho investuje svou energii. Všechno má pečlivě rozvrhnuté a nečeká na zázračně rychlé úspěchy. Přitahují ji stabilní a racionální muži, kteří jsou nohama na zemi.

 

Mars ve Vahách

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Vah, svou energii rád dává intelektuálním směrem. Nemá rád konflikty a snaží se své okolí udobřit. Někdy je nerozhodný, ale když už se rozhodne, dokáže si za svým cílem jít. Na ženy působí dojmem mírumilovného a přátelského muže.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Vah, svou energii ráda dává intelektuálním směrem. Nemá ráda konflikty a snaží se své okolí udobřit. Někdy je nerozhodná, ale když už se rozhodne, dokáže si za svým cílem jít. Přitahují ji mírumilovní a přátelští muži.

 

Mars ve Štíru 

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Štíra, je velmi houževnatý a umí si jít za svými cíli. Ví, jaké jsou jeho možnosti a dokáže zhodnotit situaci. Na ženy působí dojmem muže, který ví, co chce, a umí toho dosáhnout.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Štíra, velmi houževnatá a umí si jít za svými cíli. Ví, jaké jsou její možnosti a dokáže zhodnotit situaci. Přitahují ji muži, kteří vědí, co chtějí, a umějí toho dosáhnout.

 

Mars ve Střelci

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Střelce, je mužem činu a rád svou energii a houževnatost proměňuje ve skutky, které jsou v souladu s jeho ideály. Na ženy působí dojmem energického a akčního muže.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Střelce, žena činu a ráda svou energii a houževnatost proměňuje ve skutky, které jsou v souladu s jejími ideály. Přitahují ji energičtí a akční muži.

 

Mars v Kozorohu

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Kozoroha, má vytrvalou a houževnatou energii. Pomalu a postupně si jde v životě za svými cíli. Nevzdá se po prvním neúspěchu. Na ženy působí dojmem stabilního a věrného muže, který stojí nohama na zemi.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Kozoroha, má vytrvalou a houževnatou energii. Pomalu a postupně si jde v životě za svými cíli. Nevzdá se po prvním neúspěchu. Přitahují ji stabilní a věrní muži, kteří stojí nohama na zemi.

 

Mars ve Vodnáři

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Vodnáře, využívá svou mentální energii pro plnění si svých snů a plánů. Má rád originalitu, jde si svou vlastní cestou a nemá rád zákazy a tabu. Na ženy působí dojmem nezávislého, svobodomyslného a samostatného muže.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Vodnáře, využívá svou mentální energii pro plnění si svých snů a plánů. Má rád originalitu, jde si svou vlastní cestou a nemá rád zákazy a tabu. Přitahují ji nezávislí, svobodomyslní a samostatní muži.

 

Mars v Rybách

Muž:

Muž, který má planetu Mars ve znamení Ryb, nebude svou energii prosazovat silou a bude svou houževnatost využívat hlavně v pomoci druhým lidem. Na ženy působí dojmem citlivého a empatického muže.

Žena:

Žena, která má planetu Mars ve znamení Ryb, nebude svou energii prosazovat silou a bude svou houževnatost využívat hlavně v pomoci druhým lidem. Přitahují ji citliví a empatičtí muži.