DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Luna ve znameních

V článcích ze série Jak si vyložit horoskop jsme si řekli základní informace o tom, co potřebujeme k výkladu osobního horoskopu a co v něm sledujeme. V následujících článcích vám postupně představíme jednotlivé planety (řadí se tam Slunce i Luna, i když z pohledu astronomie je tak nazývat nejde).

 

Luna v horoskopu

Luna představuje náš citový život a povahu našich citů. 

 

  • Jací jsme v citové oblasti?
  • Co čekáme od druhého v lásce?

 

Pojďme se podívat, jak se projevuje Luna v jednotlivých znameních! 

 

Luna v Beranu

Osoba s Lunou v Beranu je v citové oblasti akční, energická a impulzivní. Snadno se pro něco nadchne, bude v citech vůči druhému otevřená. Pozor by si měla dávat na prudkost. 

 

Luna v Býku

Osoba s Lunou v Býku je v citové oblasti praktická a může působit chladně, protože své city nevyznává na potkání. Na druhé straně je ale v citech stabilní, vytrvalá a věrná.

 

Luna v Blížencích

Osoba s Lunou v Blížencích je v citové oblasti přátelská a komunikativní. Potřebuje s druhým své pocity sdílet a mluvit o nich. Stinnou stránkou je pak přelétavost, protože aby v citech byla vytrvalá, potřebuje stále nové podněty a impulzy.

 

Luna v Raku

Osoba s Lunou v Raku je v citové oblasti zranitelná a některé situace příliš prožívá. Ráda pečuje o rodinu, ale na sebe zapomíná. Má bohatý vnitřní svět, ale neměla by se emocemi nechat převálcovat.

 

Luna ve Lvu

Osoba s Lunou ve Lvu je v citové oblasti akční, energická a přímočará. Řekne hned, co cítí a potřebuje, aby druhý věděl, co ona prožívá. Může v citech přehánět nebo příliš zapojovat ego.

 

Luna v Panně

Osoba s Lunou v Panně je v citové oblasti praktická a analytická. Často řeší maličkosti a mívá problém vidět věci z nadhledu. Bojuje s nízkou sebedůvěrou, proto jí trvá, než se druhému otevře.

 

Luna ve Vahách

Osoba s Lunou ve Vahách je v citové oblasti harmonická, přátelská a sdílná. Nemá ráda konflikty a snaží se, aby všichni kolem ní byli šťastní. V citech také potřebuje nové podněty, jinak hrozí, že se začne nudit.

 

Luna ve Štíru

Osoba s Lunou ve Štíru je v citové oblasti intenzivní. Prožívá city vášnivě a do hloubky. Může některé situace až příliš prožívat a vnímat je černobíle. Měla by se naučit odpouštět.

 

Luna ve Střelci

Osoba s Lunou ve Střelci je v citové oblasti akční a impulzivní. Snadno se nadchne, proto hrozí, že city pak rychle opadnou. V citech hledá pravdu a ideály, ale neměla by se chovat fanaticky.

 

Luna v Kozorohu

Osoba s Lunou v Kozorohu je v citové oblasti praktická a zásadová. Je zdrženlivější a není v citech tak otevřená. Rozhoduje se spíše hlavou než srdcem. Analyzuje druhé, jestli splňují její požadavky.

 

Luna ve Vodnáři

Osoba s Lunou ve Vodnáři je v citové oblasti nezávislá a svobodomyslná. Nesnáší, když ji někdo omezuje nebo říká, co má cítit a jak má věci prožívat. Na druhou stranu umí být velmi sdílná a přátelská.

 

Luna v Rybách

Osoba s Lunou v Rybách je v citové oblasti velmi intenzivní a zranitelná. Všechno velmi prožívá, že má někdy pocit, že jí druzí nerozumí. Často se zmítá ve svých náladách, ale na druhou stranu je empatická a chápe, jak se ostatní cítí.