Luna ve znameních

V článcích ze série Jak si vyložit horoskop jsme si řekli základní informace o tom, co potřebujeme k výkladu osobního horoskopu a co v něm sledujeme. V následujících článcích vám postupně představíme jednotlivé planety (řadí se tam Slunce i Luna, i když z pohledu astronomie je tak nazývat nejde).

 

Luna v horoskopu

Luna představuje náš citový život a povahu našich citů. 

 

  • Jací jsme v citové oblasti?
  • Co čekáme od druhého v lásce?

 

Pojďme se podívat, jak se projevuje Luna v jednotlivých znameních! 

 

Luna v Beranu

Osoba s Lunou v Beranu je v citové oblasti akční, energická a impulzivní. Snadno se pro něco nadchne, bude v citech vůči druhému otevřená. Pozor by si měla dávat na prudkost. 

 

Luna v Býku

Osoba s Lunou v Býku je v citové oblasti praktická a může působit chladně, protože své city nevyznává na potkání. Na druhé straně je ale v citech stabilní, vytrvalá a věrná.

 

Luna v Blížencích

Osoba s Lunou v Blížencích je v citové oblasti přátelská a komunikativní. Potřebuje s druhým své pocity sdílet a mluvit o nich. Stinnou stránkou je pak přelétavost, protože aby v citech byla vytrvalá, potřebuje stále nové podněty a impulzy.

 

Luna v Raku

Osoba s Lunou v Raku je v citové oblasti zranitelná a některé situace příliš prožívá. Ráda pečuje o rodinu, ale na sebe zapomíná. Má bohatý vnitřní svět, ale neměla by se emocemi nechat převálcovat.

 

Luna ve Lvu

Osoba s Lunou ve Lvu je v citové oblasti akční, energická a přímočará. Řekne hned, co cítí a potřebuje, aby druhý věděl, co ona prožívá. Může v citech přehánět nebo příliš zapojovat ego.

 

Luna v Panně

Osoba s Lunou v Panně je v citové oblasti praktická a analytická. Často řeší maličkosti a mívá problém vidět věci z nadhledu. Bojuje s nízkou sebedůvěrou, proto jí trvá, než se druhému otevře.

 

Luna ve Vahách

Osoba s Lunou ve Vahách je v citové oblasti harmonická, přátelská a sdílná. Nemá ráda konflikty a snaží se, aby všichni kolem ní byli šťastní. V citech také potřebuje nové podněty, jinak hrozí, že se začne nudit.

 

Luna ve Štíru

Osoba s Lunou ve Štíru je v citové oblasti intenzivní. Prožívá city vášnivě a do hloubky. Může některé situace až příliš prožívat a vnímat je černobíle. Měla by se naučit odpouštět.

 

Luna ve Střelci

Osoba s Lunou ve Střelci je v citové oblasti akční a impulzivní. Snadno se nadchne, proto hrozí, že city pak rychle opadnou. V citech hledá pravdu a ideály, ale neměla by se chovat fanaticky.

 

Luna v Kozorohu

Osoba s Lunou v Kozorohu je v citové oblasti praktická a zásadová. Je zdrženlivější a není v citech tak otevřená. Rozhoduje se spíše hlavou než srdcem. Analyzuje druhé, jestli splňují její požadavky.

 

Luna ve Vodnáři

Osoba s Lunou ve Vodnáři je v citové oblasti nezávislá a svobodomyslná. Nesnáší, když ji někdo omezuje nebo říká, co má cítit a jak má věci prožívat. Na druhou stranu umí být velmi sdílná a přátelská.

 

Luna v Rybách

Osoba s Lunou v Rybách je v citové oblasti velmi intenzivní a zranitelná. Všechno velmi prožívá, že má někdy pocit, že jí druzí nerozumí. Často se zmítá ve svých náladách, ale na druhou stranu je empatická a chápe, jak se ostatní cítí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení