Letní dovolená podle znamení horoskopu

Chystáte se na dovolenou a ještě nevíte, kam vyrazit? Nebo už máte koupený zájezd, schválenou dovolenou a balíte kufry? V dnešní době je spoustu možností, kam vyrazit, ale také jaký typ dovolené zvolit. Někdo nesnese ležet celé dny na pláži a potřebuje jezdit na výlety a druhý zase vypíná mobil a konečně může přečíst všechny ty knížky, co se mu doma kupily na nočním stolku. Každý jsme jiný a i na výběr dovolené má vliv, v jakém znamení jsme se narodili. Tak se na to pojďme podívat. 

 

 

Beran – akční dobrodruh

Beran patří mezi ohnivá znamení, proto má hodně energie a nevydrží dlouho stát na jednom místě. U lidí v tomto znamení je skoro výjimečné, že se jednou zastaví a nějakou dovolenou si dopřejí. Ani tam ale nezahálí a podnikají různé výlety. Nesmí chybět dobrodružství, adrenalin a překonání sám sebe. 

 

 

Býk – dovolenkový požitkář

Býk patří mezi pracanty a dříče. Ale jakmile si naplánuje dovolenou, umí si ji náležitě užít. Žádné pracovní maily, zakázky a telefonáty. Ve volnu si potřebuje pořádně odpočinout, proto mu nevadí utratit peníze za dražší ubytování nebo dobré jídlo. Na dovolené je to Býk-požitkář se vším, co k tomu patří. 

 

 

Blíženci – milovník společnosti

Blíženci jsou nejspolečenštější a nejkomunikativnější znamení horoskopu. Pro typické Blížence je ideální dovolená všude tam, kde to žije. Mají rádi ruch velkoměst a na rozdíl od většiny lidí jim nevadí ani přeplněné pláže. Potřebují objevovat, cestovat a poznávat, proto aktivní dovolená s výletem po památkách a navštěvováním místních restaurací bude pro ně ideální.

 

 

Rak – romantický dobrodruh

Lidé ve znamení Raka si příliš nelibují v davech lidí, proto turisticky oblíbeným místům se snaží vyhýbat obloukem. To ale neznamená, že se rádi drží od lidí dál. Milují výlety do města stejně jako do přírody. Jen místo pláže před hotelem si raději zajdou o kus dál na tu odlehlejší.

 

 

Lev – milovník luxusu

Lva nikdy neurazíte ničím, co je luxusní a krásné. Stejné je to i s jeho dovolenou. Lev celý rok tvrdě pracoval, tak si chce dopřát a nevidí na tom nic špatného. Pokud má dostatek peněz, klidně je utratí za luxusní dovolenou, kde bude mít dostatek pohodlí a prostoru k odpočinku. Není ale ten typ, co by si na luxus půjčoval. To raději bude pracovat o to více, aby si našetřil.

 

 

Panna – zodpovědný plánovač

Lidé ve znamení Panny rádi v životě plánují. To platí i o výběru dovolené. Je pro ně důležité, aby své peníze utratili zodpovědně a aby jejich rodina nebo přátelé byli spokojení. Proto jim nevadí strávit nekonečné hodiny výběrem destinace, dopravy a dalších věcí. Když se potom něco pokazí, dávají si to za vinu.

 

 

Váhy – kulturní nadšenec

Váhy patří mezi vzdušná znamení, což je předurčuje k tomu, že jsou velmi společenské a komunikativní. Jsou rády ve společnosti lidí a mají také estetické cítění. Dobře se budou cítit na dovolené ve městě, kde vyrazí za kulturou, seznámí se s novými přáteli a odvezou si hezký suvenýr.

 

 

Štír – společník do nepohody

U lidí ve znamení Štíra se jejich dovolená odvíjí podle toho, s kým cestují. Ne snad že by byli natolik přizpůsobiví nebo neuměli něco zorganizovat. Ale výsledný pocit z dovolené mají vždycky podle celkové atmosféry. Je jim jedno, jestli stráví noc pod hvězdami nebo utratí peníze za pětihvězdičkový hotel. Hlavně když budou ve společnosti svého partnera nebo přátel.

 

 

Střelec – věčný objevitel

Střelec patří mezi ohnivá znamení a to z něj dělá akčního dobrodruha. Potřebuje pořád poznávat něco nového, proto jezdit na dovolenou na stejné místo se mu nezamlouvá. Láká ho exotika, dobrodružství, ale také místa s duchovním rozměrem. Když bude poblíž chrámů, mystických památek, ale zároveň ve městě, kde to žije, bude nejspokojenější.

 

 

Kozoroh – praktický dovolenkář

Kozoroh je známý tabulkář a nerad jezdí někam „na blind“. Všechno si raději promyslí a naplánuje. U dovolené pro něj nerozhoduje místo jako spíš to, jestli všechno splňuje jeho přísná kritéria. Pokud vyrazí do hor, nakoupí si pohodlné a kvalitní vybavení. Jestliže pojede za odpočinkem, nezapomene na výhodné pojištění.

 

 

Vodnář – nezávislý cestovatel

Vodnáři mají dobrodružnou povahu a rádi si jdou v životě svou vlastní cestou. Jejich výběr dovolené tomu pak odpovídá. Odpuzují je organizované zájezdy, kde jim delegát určuje, v kolik a kde mají být. Milují pocit nezávislosti, proto často berou auto a jedou poznávat nová místa. Lidi ve znamení Vodnáře tak málokdy potkáte ležet na pláži nebo v hotelové restauraci jako typické účastníky zájezdu.

 

 

Ryby – samotář v přírodě

Lidé ve znamení Ryb si na dovolené rádi odpočinou od lidí. Hledají místa, kde můžou být jen sami se sebou nebo se svými dobrými přáteli. Nejvíce čerpají energii z přírody, proto kdekoliv na horách, v lese nebo na louce jim bude dobře. Tam získají znovu svůj vnitřní klid, který pak zúročí po návratu do práce.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení