DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Kozoroh je pečlivý zaměstnanec i spravedlivý šéf

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou velmi pracovití, vytrvalí a trpěliví. Nečekají na zaručené úspěchy přes noc, ale sázejí na dlouhodobou a poctivou práci. Nebývají zbrklí a raději si všechno důkladně promyslí. Tento rys povahy se jim hodí především v zaměstnání, kde je vyžadovaná pečlivost.

 

Mají dobré analytické myšlení a spolu s jejich důsledností dokážou pracovat pod tlakem, aniž by udělali chybu. Dávají přednost možnosti se na všechno pečlivě připravit. Z tohoto důvodu pak selhávají v improvizaci a rychlých řešeních. Nejhorší pro ně je, když musejí odvést nedokonalý výsledek a jsou za něj zodpovědní. 

 

V práci by si tak měli dávat pozor, aby nedělali na úkolech, které vyžadují okamžité rozhodování. Oni sami nemají problém fungovat v týmu, ale často dojíždějí na nezodpovědnost druhých. V takové chvíli přebírají velení, přestože třeba nemají vedoucí funkci, aby byl výsledek co nejlepší.

 

Vedení si pak často všímá těchto lidí, na které je spoleh a kteří jsou důslední. Proto Kozorohy často brzy povýší nebo dostanou přidáno. Ve vedoucích funkcích jsou pak spravedliví šéfové, jež nepodléhají emocím a snaží se každou situaci vyřešit co nejzodpovědněji. Proto výmluvy nebo lenost na ně neplatí a nemají problém se s takovými zaměstnanci rozloučit.