Kozoroh je pečlivý zaměstnanec i spravedlivý šéf

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou velmi pracovití, vytrvalí a trpěliví. Nečekají na zaručené úspěchy přes noc, ale sázejí na dlouhodobou a poctivou práci. Nebývají zbrklí a raději si všechno důkladně promyslí. Tento rys povahy se jim hodí především v zaměstnání, kde je vyžadovaná pečlivost.

 

Mají dobré analytické myšlení a spolu s jejich důsledností dokážou pracovat pod tlakem, aniž by udělali chybu. Dávají přednost možnosti se na všechno pečlivě připravit. Z tohoto důvodu pak selhávají v improvizaci a rychlých řešeních. Nejhorší pro ně je, když musejí odvést nedokonalý výsledek a jsou za něj zodpovědní. 

 

V práci by si tak měli dávat pozor, aby nedělali na úkolech, které vyžadují okamžité rozhodování. Oni sami nemají problém fungovat v týmu, ale často dojíždějí na nezodpovědnost druhých. V takové chvíli přebírají velení, přestože třeba nemají vedoucí funkci, aby byl výsledek co nejlepší.

 

Vedení si pak často všímá těchto lidí, na které je spoleh a kteří jsou důslední. Proto Kozorohy často brzy povýší nebo dostanou přidáno. Ve vedoucích funkcích jsou pak spravedliví šéfové, jež nepodléhají emocím a snaží se každou situaci vyřešit co nejzodpovědněji. Proto výmluvy nebo lenost na ně neplatí a nemají problém se s takovými zaměstnanci rozloučit. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení