Jarní detox podle znamení horoskopu

Jaro bývá obdobím nových začátků, kdy máme po zimě zase novou energii a chuť pouštět se do všeho po hlavě. Je to také doba různých pročišťujících a ozdravných procedur, lehčího jídla a pohybu venku. Zkoušeli jste někdy jarní detox? Jak na takové metody hubnutí reagují lidé podle znamení horoskopu?

 

Beran

Člověk narozený ve znamení Berana je velmi cílevědomý, pracovitý a schopný. Má pevnou vůli a miluje výzvy, které ho posouvají vpřed. Jarní detox proto bude brát vážně a svědomitě. Až uvidí první výsledky, bude na sebe pyšný.

 

Býk

Býci patří mezi požitkáře, takže na nějaká omezení je moc neužije. Milují kvalitní jídlo a pití a rádi si užívají pohodu, když nic nemusí. Lidé ve znamení Býka jsou většinou soustředění na svou práci, jsou velcí dříči, proto pro ně další disciplína ve formě detoxu ztrácí na významu. 

 

Blíženci

Lidé ve znamení Blížence mají dětskou duši a mladistvý elán po celý svůj život. Proto se pro nové věci tak snadno nadchnou. Do jarní očistné kúry se tak pustí s velkým nadšením, ale je nepravděpodobné, že by u ní vydrželi dlouho.

 

Rak

Rak patří mezi vodní znamení, takže je velmi citlivý, empatický a intuitivní. Jarní detox nebude držet přesně podle návodu, ale spíše se bude řídit vlastními pocity.

 

Lev

Lidé ve znamení Lva jsou akční a energie mají vždycky na rozdávání. Chtějí vypadat dobře a mají pevnou vůli, proto pro ně jarní detox nebude utrpením. Naopak si díky němu opět potvrdí, že si dokážou v životě jít za svým cílem. Pochvala od okolí pak pro ně bude příjemnou odměnou.

 

Panna

Kdo se narodil ve znamení Panny, ten je zodpovědný, pečlivý a zásadový. Nemá rád chaos a upřednostňuje propracovaný systém s pravidly. Pokud se pustí do jarního detoxu, předem si zjistí všechny informace, připraví se, aby ho nic později nepřekvapilo a neselhal, a bude ke změně přistupovat velmi zodpovědně.

 

Váhy

Váhy, jak už název jejich znamení napovídá, potřebují v životě balanc. Jsou velmi pracovité a schopné, a proto se všem svým aktivitám věnují naplno. Zároveň je pro ně důležité vypadat a cítit se skvěle. Do detoxu se tak pustí s vervou jim vlastní a budou brzy očekávat první výsledky. Pokud svého kýženého stavu nedosáhnou, budou zklamané a naštvané samy na sebe.

 

Štír

Ti, co se narodili ve znamení Štíra, mají dar empatie a dokážou druhým poradit. Když jde o ně samotné, jsou velcí tajnůstkáři. Svěří se jenom lidem, kterým plně důvěřují. Pokud se rozhodnou pro jarní detox, nebudou to hlásit každému na potkání a je možné, že si toho ani nevšimnete. Jakmile se objeví první výsledky a setkají se s údivem okolí, mávnou nad tím rukou, jako že to nestojí za řeč.

 

Střelec

Lidé ve znamení Střelce rádi cestují a poznávají nové kultury. Také mají hodně zájmů a jsou fascinováni vědou a náboženstvím. Detox proto pro ně musí mít i jiný rozměr než pouhé hubnutí, takže většinou se do takových akcí pouští, až si o nich přečtou spoustu informací.

 

Kozoroh

Kozoroh patří mezi zemská znamení. Lidé v něm narození proto v životě stojí nohama na zemi a jsou velmi praktičtí. Vzhledem k tomu, že jsou i zásadoví, omezení jim nedělají problém. Pravidel detoxu se budou držet striktně, budou si vést podrobné záznamy a přehledné tabulky. Nakonec si ještě pár pravidel sami přidají.

 

Vodnář

Lidé ve znamení Vodnáře jsou bohémové a v životě potřebují svobodu. Nesnášejí jakékoliv zákazy. Očistná kúra s přísnými pravidly tak nebude tím pravým řešením pro ně. Zároveň milují změny a výzvy, proto můžou přijít se svou vlastní metodou pro zdravý životní styl.

 

Ryby

Lidé ve znamení Ryb jsou velmi citlivé a empatické duše. Rádi pomáhají druhým a na sebe často zapomínají. Když už se pustí do nové změny svých stravovacích návyků, jsou šťastní, když jde do toho s nimi ještě někdo další. Pak se dokážou navzájem s druhými podporovat a motivovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení