Jaké jste znamení horoskopu podle našeho testu?

Nejspíš víte, v jakém znamení jste se narodili. Možná jste si už pár řádků o svém znamení v životě přečetli. Ale na nikoho nemůže sedět charakteristika daného znamení na 100 %. Víte, že můžete být ovlivnění daleko více jiným znamením?

 

Je to tím, že to „naše“ znamení je tzv. sluneční znamení, které popisuje, v jaké poloze bylo Slunce v okamžiku, kdy jsme se narodili. Záleží ale také na jiných planetách. Jaká znamení v době zrození obsadily? Schválně si zkuste náš test a uvidíte, jaká skupina znamení podle živlů nejvíce vystihuje vaši osobnost. 

 

Instrukce

Projděte si následující výroky. Když zjistíte, že s výrokem souhlasíte, zapište si písmeno, které je uvedeno na konci věty v závorce. 

 

Výroky

Rozhodujete se spíše rozumem než srdcem. (A)

Dokážete se vcítit do druhých, aniž by vám řekli, co je trápí. (C)  

Necítíte strach a do nových věcí se vrháte po hlavě. (D)

Milujete společnost lidí a nudíte se, když jste sami. (B)

Lidé vám říkají, že musíte mít za každou cenu pravdu. (D)

Potřebujete mít věci naplánované a málokdy uděláte něco spontánního. (A)

Rádi se vzděláváte a potřebujete s druhými sdílet své zkušenosti a zážitky. (B)

Potřeby druhých dáváte na první místo a zapomínáte na sebe. (C)  

Máte tendence druhé přesvědčovat o své pravdě a vysvětlovat své záměry.  (D)

 Máte silnou intuici a některé věci víte, aniž byste je dokázali vysvětlit. (C)  

 Lpíte na svých zásadách a nemáte rádi, když lidé nedodržují pravidla. (A)

 Máte mnoho snů a plánů, z nichž jenom pár z nich dotáhnete do konce. (B)

 

Výsledek

Pokud máte převahu:

 

A:

Patříte do skupiny zemských znamení (Býk, Panna, Kozoroh). Jste praktičtí, stojíte nohama na zemi a rozhodujete se více hlavou než srdcem. Než něco uděláte, raději vše důkladně promýšlíte a zvažujete, proto míváte problém zachovat se spontánně. V citové oblasti býváte uzavřenější a musíte druhému stoprocentně věřit, než mu vyznáte své city.

 

B:

Vaše povaha odpovídá vzdušným znamením (Blíženci, Váhy, Vodnář). Máte rádi společnost lidí, jste komunikativní a snadno se seznamujete. V hlavě máte plno plánů a snů, které vám dávají energii a posouvají vás dál. Potřebujete být v pohybu a neumíte se nudit nebo stát dlouho na jednom místě.

 

C:

Řadíte se svým vnímáním do skupiny vodních znamení (Rak, Štír, Ryby). Jste velmi citliví, snadno vás něco rozhodí a máte silnou intuici. Míváte problém nenechat se převálcovat svými náladami. Když si najdete nějakou činnost, díky které vyplavíte své emoce, budete vyrovnanější.

 

D:

Svým naturelem jsou vám nejblíž ohnivá znamení (Beran, Lev, Střelec). Máte pořád spoustu energie a vnitřní oheň vás pohání vpřed. Do všeho se vrháte po hlavě, protože to ani jinak neumíte. Vaším nepřítelem je vaše vlastní ego. Máte problém uznat chybu a často věci posuzujete jen ze svého pohledu.

 

Bavil vás tenhle test? A chcete se více vzdělávat v astrologii, naučit se vyložit si svůj osobní horoskop a poznat charakteristiky jednotlivých znamení? Stáhněte si náš e-book ZDARMA. Má 66 stran, ve kterých se dozvíte spoustu věcí sami o sobě a poznáte, jak vám můžou horoskopy pomoct v běžném životě. E-book si stáhněte ZDE.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení