DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Jaké jste znamení horoskopu podle našeho testu?

Nejspíš víte, v jakém znamení jste se narodili. Možná jste si už pár řádků o svém znamení v životě přečetli. Ale na nikoho nemůže sedět charakteristika daného znamení na 100 %. Víte, že můžete být ovlivnění daleko více jiným znamením?

 

Je to tím, že to „naše“ znamení je tzv. sluneční znamení, které popisuje, v jaké poloze bylo Slunce v okamžiku, kdy jsme se narodili. Záleží ale také na jiných planetách. Jaká znamení v době zrození obsadily? Schválně si zkuste náš test a uvidíte, jaká skupina znamení podle živlů nejvíce vystihuje vaši osobnost. 

 

Instrukce

Projděte si následující výroky. Když zjistíte, že s výrokem souhlasíte, zapište si písmeno, které je uvedeno na konci věty v závorce. 

 

Výroky

Rozhodujete se spíše rozumem než srdcem. (A)

Dokážete se vcítit do druhých, aniž by vám řekli, co je trápí. (C)  

Necítíte strach a do nových věcí se vrháte po hlavě. (D)

Milujete společnost lidí a nudíte se, když jste sami. (B)

Lidé vám říkají, že musíte mít za každou cenu pravdu. (D)

Potřebujete mít věci naplánované a málokdy uděláte něco spontánního. (A)

Rádi se vzděláváte a potřebujete s druhými sdílet své zkušenosti a zážitky. (B)

Potřeby druhých dáváte na první místo a zapomínáte na sebe. (C)  

Máte tendence druhé přesvědčovat o své pravdě a vysvětlovat své záměry.  (D)

 Máte silnou intuici a některé věci víte, aniž byste je dokázali vysvětlit. (C)  

 Lpíte na svých zásadách a nemáte rádi, když lidé nedodržují pravidla. (A)

 Máte mnoho snů a plánů, z nichž jenom pár z nich dotáhnete do konce. (B)

 

Výsledek

Pokud máte převahu:

 

A:

Patříte do skupiny zemských znamení (Býk, Panna, Kozoroh). Jste praktičtí, stojíte nohama na zemi a rozhodujete se více hlavou než srdcem. Než něco uděláte, raději vše důkladně promýšlíte a zvažujete, proto míváte problém zachovat se spontánně. V citové oblasti býváte uzavřenější a musíte druhému stoprocentně věřit, než mu vyznáte své city.

 

B:

Vaše povaha odpovídá vzdušným znamením (Blíženci, Váhy, Vodnář). Máte rádi společnost lidí, jste komunikativní a snadno se seznamujete. V hlavě máte plno plánů a snů, které vám dávají energii a posouvají vás dál. Potřebujete být v pohybu a neumíte se nudit nebo stát dlouho na jednom místě.

 

C:

Řadíte se svým vnímáním do skupiny vodních znamení (Rak, Štír, Ryby). Jste velmi citliví, snadno vás něco rozhodí a máte silnou intuici. Míváte problém nenechat se převálcovat svými náladami. Když si najdete nějakou činnost, díky které vyplavíte své emoce, budete vyrovnanější.

 

D:

Svým naturelem jsou vám nejblíž ohnivá znamení (Beran, Lev, Střelec). Máte pořád spoustu energie a vnitřní oheň vás pohání vpřed. Do všeho se vrháte po hlavě, protože to ani jinak neumíte. Vaším nepřítelem je vaše vlastní ego. Máte problém uznat chybu a často věci posuzujete jen ze svého pohledu.

 

Bavil vás tenhle test? A chcete se více vzdělávat v astrologii, naučit se vyložit si svůj osobní horoskop a poznat charakteristiky jednotlivých znamení? Stáhněte si náš e-book ZDARMA. Má 66 stran, ve kterých se dozvíte spoustu věcí sami o sobě a poznáte, jak vám můžou horoskopy pomoct v běžném životě. E-book si stáhněte ZDE.