Jak znamení horoskopu zvládají karanténu?

Kdo by to byl řekl ještě před pár týdny, že brzy bude svět bojovat se smrtící nákazou a vlády budou přijímat opatření a vydávat jedno omezení za druhým? Nikdo neví, co bude, a s nejistotou bojujeme v poslední době všichni. Někteří vnímají toto období jako velké ponaučení a možnost se zastavit a zklidnit, jiní zase trpí úzkostmi a dopadá na ně stres. V tomhle článku chceme aspoň trochu odlehčit závažné důsledky, které mají opatření na každého z nás. Pojďme si proto říct, jak zvládají lidé karanténu podle znamení horoskopu. :-)

 

Beran

Člověk ve znamení Berana souhlasí s opatřeními a chce, aby všichni byli zodpovědní jako on. Může mít tendence horlivě prosazovat své názory nebo odsoudit lidi, kteří na to mají jiný pohled než on. On to myslí dobře, jen je někdy příliš prudký nebo zbrklý.

 

Býk

Býka máloco rozhodí a také mu trvá, než si některé věci připustí. Je to do jisté míry i jeho obrana, aby zůstal pořád tak pevný a přesvědčený o tom, že všechno se dá zvládnout díky své vůli. Čas v izolaci tak využívá k odpočinku nebo k dokončení rozdělaných úkolů. Je trpělivý, čeká, co bude, a nechce se tím nechat vykolejit.

 

Blíženci

Kdo se narodil ve znamení Blíženců, bývá v životě zvyklí být pořád s lidmi, komunikovat s nimi a stýkat se s nimi. Zavřít ho bez možnosti sociálního kontaktu mezi zdi v něm vyvolává deprese a úzkosti. Proto musí se svými blízkými komunikovat alespoň online, aby tohle zvládl.

 

Rak

Lidé ve znamení Raka jsou velmi citliví a zranitelní. Jsou fixovaní na rodinu, rádi o členy rodiny pečují a starají se o ně. V době karantény jim nejvíce chybí rodina a možnost pomoct svým blízkým.

 

Lev

Lvi milují společnost lidí a rádi hostí své blízké. Určitě jim v době karantény bude sociální kontakt chybět. Navíc lidé ve znamení Lva často mají na všechno svůj názor, proto mívají tendenci nadávat na způsob řešení a říkat, co by udělali jinak.

 

Panna

Lidé ve znamení Panny jsou od přírody pečliví a nemají problém dodržovat řád a pravidla. Jakákoliv opatření berou velmi důsledně, můžou mít tendenci opravovat své blízké a radit jim, co dělají špatně. Někdy mají problém, že se nedokážou na některé situace podívat s nadhledem a kladou důraz na detail.

 

Váhy

Váhy jsou velmi sociální a v době karantény jim chybí kontakt s lidmi stejně jako Blížencům. Váhy jsou ale na rozdíl od nich rády i doma, rády udržují teplo domova a čas v karanténě tak můžou brát i jako možnost vyklidit dům, zútulnit si domov a věnovat se domácím pracem.

 

Štír

Štíři málokdy přiznávají strach. Jsou uvnitř citliví, ale tuhle svou stránku osobnosti ukážou v životě jen málokdy. Na omezení tak mohou reagovat sarkasticky, mívají tendenci situaci zlehčovat nebo přicházet s konspiračními teoriemi. Většinou je to pro ně obrana, jak se s novým režimem vyrovnat.

 

Střelec

Lidé ve znamení Střelce jsou akční, mají hodně energie a zájmů. Všechny své aktivity musejí v době karantény zrušit, což je určitě nedělá šťastnými. Na druhou stranu se díky tomu můžou zastavit a v klidu si říct, co by chtěli ve svém životě změnit.

 

Kozoroh

Kdo se narodil ve znamení Kozoroha, ten klade velký důraz na rozum, fakta a racionální pohled na svět. Budou ho proto rozčilovat všechny konspirační teorie nebo názory, které se řadí spíše do esoteriky. Zároveň si i on bude muset přiznat, že situace je vážná a není lehké ji vyřešit.

 

Vodnář

Vodnáři potřebují v životě svobodu. Všechny zákazy jsou pro ně náročné, protože si vždy jdou svou vlastní cestou a hledají originální způsoby řešení. Naštěstí díky své vynalézavosti a bohaté mentální energii dokážou i v uzavřené místnosti vymyslet velké věci a plány do budoucna.

 

Ryby

Lidé ve znamení Ryb jsou citliví a často všechno hodně prožívají. Opatření proto mohou brát osobně a může je přepadnout strach z nejistoty. Dokážou fungovat v životě bez plánů do budoucna, ale nemají rádi situace, kdy jsou bezmocní a nemůžou druhým pomoct.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení