Jak vychovávat dítě ve znamení Býka

Znamení Býka se vyznačuje vytrvalostí, pracovitostí a tvrdohlavostí. Býci jsou neskuteční dříči. Nic pro ně není nemožné, protože když mají cíl, dosáhnou všeho, co si zamanou. Zaručený úspěch přes noc jim nic neříká, protože věří pouze v poctivou práci, pevnou vůli a své schopnosti.

 

Býci jsou klidní vzteklouni

 

Býci jako děti jsou většinou klidné a samostatné. Už od raného věku poznávají svět a vy jako rodiče pro ně můžete být skvělými průvodci. Nejsou příliš výřeční ani nepatří k těm věčně pobíhajícím dětem, o kterých se často mluví jako o hyperaktivních.  

 

Oni si potřebují na všechno přijít sami, ale nebudou kvůli tomu porušovat zákazy, ani se vystavovat nebezpečí. Nebudete je lovit z jezírka ani pro ně utíkat do silnice. Problém nastane, pokud něco chtějí, a vy se jim budete snažit vysvětlit, že to nemůžou dostat. Dokážou se vztekat a mají velkou výdrž. Stejně jako v dospělosti, kdy se jim bude dařit právě díky jejich silné vůli a výdrži.

 

 

Rodič v ohnivém znamení  

Pokud jste rodič narozený v ohnivém znamení (Beran, Lev nebo Střelec), pak se budete snažit svému dítěti vymýšlet různé aktivity, protože vy sami potřebujete v životě akci a zábavu. Vaše ratolest ve znamení Býka bude nadšená. Budete pro Býčka tím světlem a nadšením, které mu občas v jeho osobnosti chybí. Pozor si ale dejte, abyste moc netlačili na pilu. Býk nikdy nebude dělat něco, co se mu nechce, a dá vám to pěkně „sežrat“.

 

 

Rodič ve vodním znamení

Jestliže jste se narodili v jednom z vodních znamení (Rak, Štír, Ryby), jste velmi citliví a spoustu věcí se vás dotýká. Býk má ale jinou náturu, proto se nenechte rozhodit jeho zásadovostí a tvrdohlavostí. To, že máte jiné osobnosti, neznamená, že byste spolu měli válčit.

 

 

Rodič ve vzdušném znamení

Jako rodič ve vzdušném znamení (Blíženci, Váhy, Vodnář) možná budete pro své dítě příliš komunikativní a sdílní. Nezapomeňte, že Býci potřebují svůj prostor a mají problém se otevřít a svěřit se se svými pocity. Buďte proto trpěliví a řekněte mu, že má vaši důvěru a může se kdykoliv přijít svěřit se svým trápením.

 

 

Rodič v zemském znamení

Rodiče narození v zemském znamení (Býk, Panna, Kozoroh) mají se svým dítětem podobný pohled na určité věci. Zpravidla potřebují v životě řád a pravidla a nejsou líní. Problém nastává, když si tato pravidla budou uplatňovat ve výchově, což se tvrdohlavému dítěti v Býku líbit nebude.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení