Jak si najít partnera podle horoskopu

Kdo si nikdy nečetl články na téma, jak najít spřízněnou duši podle horoskopu, ať hodí kamenem! :-) Ale teď vážně. Když jsme nezadaní, rozhlížíme se kolem, hledáme někoho, s kým by nám bylo dobře a s kým bychom mohli sdílet štěstí a plánovat budoucnost. Samozřejmě nás v takových chvílích dostihnou otázky: Jaký by měl být? Co by nám nejvíce vadilo a zároveň co nás přitahuje? Málokdy se už ale ptáme, co druhému člověku můžeme nabídnout my.

To by mělo být klíčové, pokud si chceme v hlavě ujasnit, jakého hledáme partnera. Týká se to i fáze, kdy žijeme ve vztahu a chceme v něm být šťastní. No a jak s tím vším souvisí horoskop?

 

Horoskop nám řekne, jací jsme

Osobní horoskop nám může říct, jací jsme, jaký je náš charakter, v čem vynikáme nebo co nám v životě dělá problém. Pokud ale čekáte, že na konci článku se vytasíme s tabulkou vztahů jednotlivých znamení, která jsou pro sebe jako stvořená, tak vás zklameme. Žádný takový jednoduchý návod neexistuje.

Na druhou stranu pokud jste si četli už někdy charakteristiku vašeho znamení a měli jste pocit, že to je přesně text, který vás vystihuje, můžete si snadno ujasnit své představy o ideálním protějšku.

 

 

Ohnivá znamení

Obecně se dá říct, že pokud patříte do kategorie ohnivých znamení (Beran, Lev, Střelec), pak jste velmi akční, nechybí vám energie a rádi se vrháte do všeho po hlavě. Bojujete ale s vlastním egem, kvůli kterému máte občas problém uznat chybu, omluvit se nebo si přiznat, že někdo jiný je lepší než vy.

 

 

Vodní znamení

Když jste se narodili v některém z vodních znamení (Rak, Štír, Ryby), je pro vás charakteristická citlivost a empatie. Dokážete se vcítit do situace druhých lidí, vyslechnout je a pochopit. Problém vám dělá myslet na sebe a nezapomínat, že někde také energii musíte brát.

 

Zemská znamení

V případě zemské kategorie, kam spadá Býk, Panna a Kozoroh, je klíčovou vlastností vytrvalost a zásadovost. Tito lidé dávají přednost dlouhodobými vztahům a stojí nohama na zemi. To se jim v životě určitě hodí, ale na druhou stranu mají problém vyznat druhému city a občas nemyslet hlavou, ale srdcem.

 

Vzdušná znamení

Jestli jste jedno ze znamení Blíženci, Váhy nebo Vodnář, které patří do vzdušné kategorie, pak je pro vás typické, že jste stále hlavou v oblacích. Rádi plánujete, máte sny, které si chcete splnit, a jste velmi komunikativní a společenští. Zároveň vám ale může chybět vytrvalost a z velkých plánů pak mohou zůstat jen plané sliby.

 

 

Teď už víte, co vás vystihuje a jak v životě fungujete. Můžete se proto zamyslet, jestli je pro vás lepší najít si partnera podobného naturelu nebo přesně opačného. Když jste podobné osobnosti, nemusíte si spoustu věcí vysvětlovat, míváte podobné hodnoty a nastavení a odpadnou vám komunikační nedorozumění. Ale zase vám bude váš protějšek zrcadlit vlastní chyby, které je někdy těžké si přiznat. To se vám nestane u partnera narozeného ve znamení jiného živlu. Tam si musíte dát pozor na to, že sice se budete skvěle doplňovat, ale vynaložíte více energie a času na vysvětlování některých vašich myšlenkových pochodů.

 

Ať už jste nezadaní a hledáte toho pravého nebo tu pravou, nebo jste ve vztahu a řešíte nějaké problémy, vždycky se zkuste zamyslet, co potřebujete, kdy jste šťastní a co můžete na sobě zlepšit. Každá cesta začíná a končí u sebe.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení