Jak nás změnil rok 2020

Začal rok 2020 a my s Lenkou byly plné energie. Měly jsme spoustu plánů s Avanelou i v osobním životě. Během předchozího roku jsme na e-shopu prodávaly jen jeden výrobek – Partnerské horoskopové karty. Tvořily jsme je několik měsíců. Věděly jsme, že budeme chtít náš sortiment rozšířit . Tak jsme vymyslely přáníčka, placky a záložky. Radovaly jsme se, že je na festivalech a jarmarcích budeme moct nabízet.

V soukromém životě nás čekaly také velké změny. Byly jsme zasnoubené, plánovaly jsme si, že Lenka přiletí z Kanady, strávíme společně několik měsíců, vdáme se a navzájem si svatby odsvědčíme.  

 

Člověk míní, osud mění

V dubnu už bylo jasné, že Ivči květnová svatba se bude muset posunout na jiný termín. Nakonec se uskutečnila na konci srpna, ale bez Lenčiny přítomnosti. Všechny prodejní akce se zrušily kromě jedné. Kavárna Vlna, kde také máme výrobky a kde Ivča od léta přednášela o horoskopech, musela na několik týdnů zavřít. Nebylo jisté, kdy se otevřou hranice a jak rizikové bude pro Lenku a její rodinu přiletět z Kanady. Přesto všechno nechceme na letošek vzpomínat ve zlém.

 

K čemu nás rok 2020 dokopal

Začaly jsme se více soustředit na online svět a smířily se s tím, že na nějakou dobu nebudou možná osobní setkání nebo prodejní akce.

⭐ rozjely jsme Avanelu v Kanadě

⭐ vytvořily jsme e-book

⭐ posíláme newslettery

⭐vytvořily jsme diář a kalendář

⭐ plánujeme webinář

 

Jedna velká novinka na závěr

Chceme, aby byl rok 2021 jedinečný, pozitivní a přínosný. Celosvětovou situaci změnit nedokážeme, ale rozhodly jsme se, že rok 2021 bude Rok dobra! Plánujeme se zapojit do charitativních akcí a pomoct lidem, kteří to potřebují. O všech plánech a cílech vás postupně budeme informovat. Už teď se moc těšíme. Jdete do toho s námi? 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení