Jak být dobrou mámou podle horoskopu

V neděli budeme slavit Den matek. Máma patří k těm nejdůležitějším osobám v našem životě. Je to člověk, který by za nás dýchal, kdyby bylo potřeba, a který by nám snesl modré z nebe. Každá žena, když čeká miminko, se zamýšlí nad tím, jaká bude máma, jestli v této roli obstojí a zda bude mít se svým dítětem krásný vztah.

S těmito otázkami přicházejí logicky i domněnky, jakou povahu bude mít dítě, které čeká. Jestli po ní nebo po partnerovi zdědí nějaké vlastnosti, talenty nebo zlozvyky. Charakter dítěte může zčásti prozradit horoskop, ale vždycky záleží na tom, kolik porozumění budou mít lidé jeden pro druhého. To neplatí jen ve vztahu matka-dítě, ale i obecně.

Nedá se proto říct, že pokud se někdo narodil např. ve znamení Býka a čeká dítě ve znamení Lva, že si nebudou rozumět, protože jsou zemského a ohnivého živlu. Jakákoliv kombinace znamení může přinést do rodiny harmonii, když se o to budou jejich nositelé snažit. Naopak ani stejná znamení si zaručeně nemusejí rozumět. Pokud si tedy nějaká maminka bude přát, aby se její dítě narodilo ve stejném znamení jako ona, měla by si uvědomit všechny své stinné stránky. Ty se pak totiž v povaze jejího dítěte budou odrážet jako v zrcadle. A těžko pak bude své ratolesti nadávat za něco, co sama u sebe nedokáže změnit.

Je lepší si proto říct, jaká jsem osobnost, co mi v životě vyhovuje, co se mi u lidí líbí a co naopak nesnáším. Když si tohle nastávající maminka definuje, udělá si tak představu o tom, jak se bude v nové etapě svého života chovat. Neměla by ani zapomínat na své stinné stránky, které jí samotné vadí. S touto sebereflexí bude nové zkušenosti a situace lépe zvládat, bude vyrovnanější a šťastnější.  

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení