Existují dobrá a špatná znamení?

Určitě o žádném znamení nemůžeme říct, že by bylo hrozné, a proto se s jeho zrozenci nedá vyjít. A naopak nenajdeme znamení, která by byla jenom dobrá a bylo by štěstí se v nich narodit.

Cílem každého výkladu horoskopu by mělo být porozumění různým typům osobností. Jestliže porozumíme sami sobě a lidem ve svém okolí, budeme šťastnější. Ubyde také zbytečných konfliktů a hádek a snáze dojdeme k řešení problémů.

 

 

Jak této harmonie docílíme?

Je to jednoduché. Stačí vědět, jaké rysy osobnosti vyplývají z vašeho znamení. To je pevný základ, ze kterého můžeme vyvodit spoustu závěrů. Například to, co je pro nás největší výzva, s čím nejvíce bojujeme ve vztazích s druhými nebo jakým způsobem komunikujeme. Stejně jako neexistují dobrá a špatná znamení, tak se nedá říct, že by nějaké stránky naší osobnosti byly dobré a špatné.

Třeba takový Střelec bývá netrpělivý. Má problém dotáhnout věci do konce, protože má rozběhnutých více akcí. Jeho netrpělivost by mohl nikdo označit jako špatnou stránku. Pokud ale nastane situace, kdy bude třeba jednat rychle a vyřešit daný problém bez důkladné analýzy, přijde Střelcova netrpělivost vhod. Na druhou stranu určitě budou v jeho životě chvíle, které budou vyžadovat čas. Pro Střelce tak bude výzvou nechat věci plynout a naučit se čekat.

Na uvedeném příkladu vidíme, že každá situace vyžaduje jiný přístup. Proto se nebojme poznávat rysy své osobnosti, abychom viděli, kdy brzdit a kdy přidat. Cokoliv děláme vědomě, můžeme vést směrem, jakým chceme. A horoskop je nám na této cestě skvělým průvodcem.

Víte, co je pro vás výzvou a co vám jde naopak snadno? Jste jeden ze skupiny ohnivých znamení (Beran, Lev, Střelec), vodních (Rak, Štír, Ryby), vzdušných (Blíženci, Váhy, Vodnář) nebo zemských (Býk, Panna, Kozoroh)?

Podívejte se na svou charakteristiku a zjistěte, jestli to sedí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení