Dárek pro ženu podle znamení horoskopu

Přemýšlíte nad dárkem k Vánocům pro svou partnerku, sestru nebo kamarádku? Vybírejte podle znamení horoskopu a uvidíte, že se trefíte do vkusu. Tak jdeme na to!

 

 

Beran

Žena ve znamení Berana je v životě samostatná, cílevědomá a také náročná. Není proto lehké pro ni vybírat dárek, aby se jí líbil a zároveň pro ni byl překvapením. Dejte si záležet a pečlivě sledujte, jaké jsou její oblíbené obchody nebo tvůrci. Ocení, že jste si s dárkem lámali hlavu. 

 

 

Býk

Žena narozená ve znamení Býka je rozená požitkářka. Umí si život užívat naplno. Na druhou stranu je velmi pracovitá, praktická a na sobě často šetří. Pořiďte jí proto voucher do lepší restaurace nebo jí pošlete na relaxační masáž. 

 

 

Blíženci

Žena ve znamení Blíženců pod stromečkem nejvíce ocení to, že ji znáte a víte, co má ráda. Ať už to budou lístky na koncert její oblíbené kapely, kurz malování nebo designový šperk. Bude nejvděčnější za dárek od srdce, který ji potěší.

 

 

Rak

Ženy ve znamení Raka rády pečují o druhé, ale na sebe zapomínají. Když se jich zeptáte, co by si přály, určitě řeknou, že si přejí, aby všichni kolem nich byli zdraví. Udělejte jí proto radost a darujte jí něco, co by si sama nekoupila. Třeba den jen pro ni s masáží a kosmetikou.

 

 

Lev

Žena ve znamení Lva má ráda luxus. Nemá problém být středem pozornosti a snaží se zaujmout. Pokud ji o Štředrém dnu překvapíte nějakým kvalitním značkovým parfémem, nemůžete udělat chybu.

 

 

Panna

Žena ve znamení Panny je praktická a největší radost jí uděláte něčím, co jí usnadní práci. Nepotrpí si příliš na luxus, ale ocení kvalitu a funkčnost. Koukněte se, čím tráví čas a ulehčete jí. Vhodným dárkem tak bude např. pomocník do kuchyně.

 

 

Váhy

Žena ve znamení Vah má estetické cítění, umí zkombinovat barvy a líbí se jí, když věci kolem ní ladí. Darujte jí proto nějaký hezký kus oblečení, vkusný šperk nebo něco do bytu.

 

 

Štír

Žena ve znamení Štíra má ráda tajemství a stejně tak si i spoustu věcí nechává pro sebe. Pokud ji ale znáte dobře, víte, co by ji potěšilo. Když jí věnujete poukaz na zážitek spojený třeba právě s tajemstvím, určitě neuděláte chybu. Zkuste únikovou hru, magickou procházku nebo vstup do běžně nepřístupných prostor.

 

 

Střelec

Žena ve znamení Střelce miluje pohyb, cestování a dává přednost zážitkům před věcmi. Volte podle toho, jak moc má ráda adrenalin. Jestli ano, tak darujte skok padákem, pokud ne, volte letenky na prodloužený víkend v Evropě.

 

 

Kozoroh

Žena ve znamení Kozoroha je praktická a nerada rozhazuje peníze. Nedávejte jí proto dárek, o kterém by si sama myslela, že je zbytečný a může se bez něj obejít. Na druhou stranu není od věci, aby se tato žena také naučila být trochu spontánní a uvolnila se. Když jí tedy darujete zážitek, který absolvujete s ní, určitě bude šťastná.

 

 

Vodnář

Žena ve znamení Vodnáře má ráda překonávání svých osobních hranic. Miluje výzvy a ráda se pouští do nových věcí. Překvapte ji fitness hodinkami nebo nějakým originálním uměleckým dílem.

 

 

Ryby

Žena ve znamení Ryb je velmi citlivá duše. Může se v životě věnovat čemukoliv, ale musí cítit své vnitřní poslání a dělat to s láskou. Proto ji potěšíte, když jí věnujete dárek, který buď sami vyrobíte nebo bude mít nějaký příběh (např. vyráběl ho někdo v tíživé životní situaci nebo je to charitativní dar apod.).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení