DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Dárek pro ženu podle znamení horoskopu

Přemýšlíte nad dárkem k Vánocům pro svou partnerku, sestru nebo kamarádku? Vybírejte podle znamení horoskopu a uvidíte, že se trefíte do vkusu. Tak jdeme na to!

 

 

Beran

Žena ve znamení Berana je v životě samostatná, cílevědomá a také náročná. Není proto lehké pro ni vybírat dárek, aby se jí líbil a zároveň pro ni byl překvapením. Dejte si záležet a pečlivě sledujte, jaké jsou její oblíbené obchody nebo tvůrci. Ocení, že jste si s dárkem lámali hlavu. 

 

 

Býk

Žena narozená ve znamení Býka je rozená požitkářka. Umí si život užívat naplno. Na druhou stranu je velmi pracovitá, praktická a na sobě často šetří. Pořiďte jí proto voucher do lepší restaurace nebo jí pošlete na relaxační masáž. 

 

 

Blíženci

Žena ve znamení Blíženců pod stromečkem nejvíce ocení to, že ji znáte a víte, co má ráda. Ať už to budou lístky na koncert její oblíbené kapely, kurz malování nebo designový šperk. Bude nejvděčnější za dárek od srdce, který ji potěší.

 

 

Rak

Ženy ve znamení Raka rády pečují o druhé, ale na sebe zapomínají. Když se jich zeptáte, co by si přály, určitě řeknou, že si přejí, aby všichni kolem nich byli zdraví. Udělejte jí proto radost a darujte jí něco, co by si sama nekoupila. Třeba den jen pro ni s masáží a kosmetikou.

 

 

Lev

Žena ve znamení Lva má ráda luxus. Nemá problém být středem pozornosti a snaží se zaujmout. Pokud ji o Štředrém dnu překvapíte nějakým kvalitním značkovým parfémem, nemůžete udělat chybu.

 

 

Panna

Žena ve znamení Panny je praktická a největší radost jí uděláte něčím, co jí usnadní práci. Nepotrpí si příliš na luxus, ale ocení kvalitu a funkčnost. Koukněte se, čím tráví čas a ulehčete jí. Vhodným dárkem tak bude např. pomocník do kuchyně.

 

 

Váhy

Žena ve znamení Vah má estetické cítění, umí zkombinovat barvy a líbí se jí, když věci kolem ní ladí. Darujte jí proto nějaký hezký kus oblečení, vkusný šperk nebo něco do bytu.

 

 

Štír

Žena ve znamení Štíra má ráda tajemství a stejně tak si i spoustu věcí nechává pro sebe. Pokud ji ale znáte dobře, víte, co by ji potěšilo. Když jí věnujete poukaz na zážitek spojený třeba právě s tajemstvím, určitě neuděláte chybu. Zkuste únikovou hru, magickou procházku nebo vstup do běžně nepřístupných prostor.

 

 

Střelec

Žena ve znamení Střelce miluje pohyb, cestování a dává přednost zážitkům před věcmi. Volte podle toho, jak moc má ráda adrenalin. Jestli ano, tak darujte skok padákem, pokud ne, volte letenky na prodloužený víkend v Evropě.

 

 

Kozoroh

Žena ve znamení Kozoroha je praktická a nerada rozhazuje peníze. Nedávejte jí proto dárek, o kterém by si sama myslela, že je zbytečný a může se bez něj obejít. Na druhou stranu není od věci, aby se tato žena také naučila být trochu spontánní a uvolnila se. Když jí tedy darujete zážitek, který absolvujete s ní, určitě bude šťastná.

 

 

Vodnář

Žena ve znamení Vodnáře má ráda překonávání svých osobních hranic. Miluje výzvy a ráda se pouští do nových věcí. Překvapte ji fitness hodinkami nebo nějakým originálním uměleckým dílem.

 

 

Ryby

Žena ve znamení Ryb je velmi citlivá duše. Může se v životě věnovat čemukoliv, ale musí cítit své vnitřní poslání a dělat to s láskou. Proto ji potěšíte, když jí věnujete dárek, který buď sami vyrobíte nebo bude mít nějaký příběh (např. vyráběl ho někdo v tíživé životní situaci nebo je to charitativní dar apod.).