Dárek pro muže podle znamení horoskopu

Nevíte, co mu vybrat k Vánocům? Ať už je to manžel, přítel, bratr nebo nejlepší kamarád, vybírejte podle znamení horoskopu! V tomto článku se dozvíte, co ho potěší podle toho, v jakém znamení se narodil.

 

 

Beran

Muž ve znamení Berana miluje rychlost, akci a dobrodružství. Určitě se proto rád projede v luxusním Porsche nebo si dá jízdu na okruhu v závodním autě. A pokud není fanouškem aut, radost mu určitě uděláte nějakým sportovním vybavením nebo zážitkem. 

 

 

Býk

Muž ve znamení Býka je velký pracant, ale umí si také život užít. Vyberte pro něj proto nějaké kvalitní jídlo v dárkovém koši nebo láhev dobrého alkoholu. Určitě ho to jako požitkáře potěší. A ještě větší radost mu uděláte, když mu budete dělat společnost. 

 

 

Blíženci

Muž ve znamení Blíženců je pořád v jednom kole. Většinou nemívá jenom jeden koníček, ale má hned několik zálib. Rád se seznamuje s novými lidmi a učí se něco nového. Vhodným dárkem pak může být poukaz na kurz, ve kterém by se naučil novou dovednost nebo zdokonalil tu stávající.

 

 

Rak

Muž ve znamení Raka se rád stará o druhé, ale na sebe často zapomíná. Dejte mu proto něco, co by si sám nekoupil. Nezáleží na tom, jestli to bude něco pro radost nebo užitek. Vyberte dárek, který mu ukáže, že si ho vážíte a že si zaslouží jen to nejlepší.

 

 

Lev

Muž ve znamení Lva miluje dobrou společnost, je skvělý hostitel a nerad bývá sám. Když mu dáte láhev kvalitního alkoholu, kterou může vypít s přáteli, bude to pro něj určitě skvělý dárek. Také se nemusíte bát darovat mu třeba společenskou hru nebo skupinový zážitek, na který bude rád vzpomínat.

 

 

Panna

Muž ve znamení Panny si nepotrpí na luxus za každou cenu, ale dává přednost praktičnosti. Největší radost mu tak uděláte něčím, co potřebuje, co si plánuje koupit a o čem přemýšlí. Ať už to bude permanentka do fitka, výkonný gril nebo něco na zahradu, bude spokojený. Teď ještě jen zjistit, co by si chtěl pořídit.

 

 

Váhy 

Muž ve znamení Vah bývá intelektuálně zaměřený. Má rád kulturu a nerad tráví čas sám. Zkuste ho proto pod stromečkem překvapit lístky do divadla nebo vstupenkou na výstavu. Dělejte mu doprovod a užijte si v zimě i společný zážitek. Nad horkým svařákem ho pak můžete společně probrat.

 

 

Štír

Muž ve znamení Štíra může mít široký záběr zájmů. Největší radost mu uděláte dárkem, u kterého bude vědět, jak moc ho znáte. To je pro něj ta největší hodnota. Můžou mu udělat radost lístky na koncert jeho oblíbené kapely, knížka od dobrého autora nebo nějaký dárek s jeho monogramem.

 

 

Střelec

Muž ve znamení Střelce miluje cestování, poznávání nových kultur a zábavu. Dárek, kterým ho potěšíte, může být adrenalinového typu jako skok padákem nebo zážitkový ve skupině přátel jako výšlap na horu nebo sjíždění divoké řeky. Důležité je, aby se nenudil, a zůstaly mu krásné vzpomínky.

 

 

Kozoroh

Muž ve znamení Kozoroha je praktický a nerad utrácí své peníze za zbytečné věci. Radost mu tak uděláte podobně zaměřeným dárkem. Určitě ocení něco, co mu dlouho vydrží, bude z kvalitního materiálu a bude mu k užitku. Ať už půjde o vodotěsné hodinky, kvalitní mobil nebo třeba vybavení do přírody.

 

 

Vodnář

Muž ve znamení Vodnáře miluje výzvy a rád překonává sám sebe. Radost mu uděláte dárkem, který pro něj bude vystoupením z jeho komfortní zóny. Rád se učí novou dovednost, tak zvažte, zda by připadal v úvahu např. kurz pro rybáře, malování nebo cizího jazyka.

 

 

Ryby

Muž ve znamení Ryb je citlivý, empatický, ale své city nedává skoro vůbec najevo. Občas je těžké se v něm vyznat, natož mu pak vybírat dárek. Na druhou stranu je nenáročný a určitě není z žádného dárku naštvaný nebo rozmrzelý. Spíš než o materiální věci mu jde o to, že zapřemýšlíte, co má rád a co mu udělá radost.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení