DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Blíženci jsou výřeční a nesnáší v práci stereotyp

Blíženci jsou hodně komunikativní a jsou rádi ve společnosti lidí. Mají také hodně zájmů, díky čemuž mají široký záběr a je možné se s nimi bavit skoro o čemkoliv. Ve všem se totiž vyznají nebo se o to zajímají. Na rozdíl od jiných ale zůstávají na povrchu a málokdy jdou v něčem do hloubky. Nejsou povrchní, ale díky své činorodosti potřebují dělat více aktivit najednou.

 

Nesnášejí nudu a stereotyp. Když je zavřete do jedné místnosti na povinných osm hodin denně a určíte jim pauzu na oběd, budou nešťastní. Jakmile jim ale řeknete, že mají volnou pracovní dobu a budete chtít od nich vidět výsledky, odvedou skvělou práci. A navíc budou pracovat přesčas. Jako zaměstnanci jsou velmi zodpovědní, ale jen do doby, dokud je jejich práce baví a naplňuje. Jakmile ztratí motivaci, klesne i jejich pracovní morálka. 

 

Silnou devízou Blíženců je komunikace. Měli by proto dělat práci, ve které se budou setkávat s lidmi a komunikovat. Dokážou se rychle zorientovat v téměř jakékoliv situaci, proto se hodí do prostředí, které vyžaduje i větší míru improvizace. Mají cit pro jazyk. Jsou proto skvělými mluvčími, tlumočníky nebo umělci. V případě uměleckého směru málokdy setrvávají v jednom oboru nebo angažmá. 

 

Dalším znakem, podle kterého můžete Blížence poznat, je rychlost. Blíženci rychle myslí, mluví i se pohybují. Mají v sobě stále vnitřní neklid, který jim říká, že by měli být někde jinde a dělat něco jiného. Tato roztěkanost jim pak způsobuje potíže v zaměstnání, která vyžadují trpělivost a schopnost soustředění. Naopak u práce, kde je třeba se rychle rozhodovat, improvizovat a cestovat, nenajdete nikoho lepšího.