Blíženci jsou výřeční a nesnáší v práci stereotyp

Blíženci jsou hodně komunikativní a jsou rádi ve společnosti lidí. Mají také hodně zájmů, díky čemuž mají široký záběr a je možné se s nimi bavit skoro o čemkoliv. Ve všem se totiž vyznají nebo se o to zajímají. Na rozdíl od jiných ale zůstávají na povrchu a málokdy jdou v něčem do hloubky. Nejsou povrchní, ale díky své činorodosti potřebují dělat více aktivit najednou.

 

Nesnášejí nudu a stereotyp. Když je zavřete do jedné místnosti na povinných osm hodin denně a určíte jim pauzu na oběd, budou nešťastní. Jakmile jim ale řeknete, že mají volnou pracovní dobu a budete chtít od nich vidět výsledky, odvedou skvělou práci. A navíc budou pracovat přesčas. Jako zaměstnanci jsou velmi zodpovědní, ale jen do doby, dokud je jejich práce baví a naplňuje. Jakmile ztratí motivaci, klesne i jejich pracovní morálka. 

 

Silnou devízou Blíženců je komunikace. Měli by proto dělat práci, ve které se budou setkávat s lidmi a komunikovat. Dokážou se rychle zorientovat v téměř jakékoliv situaci, proto se hodí do prostředí, které vyžaduje i větší míru improvizace. Mají cit pro jazyk. Jsou proto skvělými mluvčími, tlumočníky nebo umělci. V případě uměleckého směru málokdy setrvávají v jednom oboru nebo angažmá. 

 

Dalším znakem, podle kterého můžete Blížence poznat, je rychlost. Blíženci rychle myslí, mluví i se pohybují. Mají v sobě stále vnitřní neklid, který jim říká, že by měli být někde jinde a dělat něco jiného. Tato roztěkanost jim pak způsobuje potíže v zaměstnání, která vyžadují trpělivost a schopnost soustředění. Naopak u práce, kde je třeba se rychle rozhodovat, improvizovat a cestovat, nenajdete nikoho lepšího.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení