Ascendent ve znameních

  • Víte, co je ascendent?

  • Víte, v jakém znamení ho máte?

  • Víte, jak se projevuje na vašem chován?

 

Ascendent je bod v horoskopu, který znázorňuje východ Slunce. Každý ho má v nějakém znamení a vypovídá to o jeho osobnosti, o tom, jak působí na lidi a jak k druhým přistupuje. 

Pro poznání sebe sama ale nestačí znát jen svůj ascendent. Připravily jsme pro vás články z rubriky Jak si vyložit horoskop, kde se dozvíte postupně všechny informace a můžete si tak svůj horoskop vyložit sami. 

V tomto článku zjistíte, jak se projevuje ascendent v jednotlivých znamení. Už víte, v jakém znamení ho máte vy? 

 

Ascendent v Beranu

Člověk s ascendentem v Beranu působí na druhé lidi energicky a akčně. Má organizační schopnosti, dokáže skvěle improvizovat a není pro něj problém cokoliv zařídit. Také je férový a řekne narovinu, co si myslí. To stejné čeká i od ostatních. 

 

Ascendent v Býku

Člověk s ascendentem v Býku může na první pohled působit odtažitě. Není to tím, že by byl nespolečenský, ale spíše není zvyklý říkat své niterné pocity na potkání. Když ho ale druzí poznají, zjistí, že je velmi čestný, umí si stát za svým a je věrný nejen svým zásadám, ale i lidem, kterým důvěřuje.

 

Ascendent v Blížencích

Člověk s ascendentem v Blížencích je přátelský, komunikativní a přistupuje k druhým se srdcem na dlani. Potřebuje sdílet s lidmi své radosti i strasti, nabíjí ho to energií a stejně tak on dokáže rozdat pozitivní energii. Někdy ale pro svou roztěkanost může slíbit něco, co se mu pak kvůli nedostatku času nepodaří splnit.

 

Ascendent v Raku

Člověk s ascendentem v Raku působí na první pohled spíše uzavřeně. Raději chce druhé nejdříve poznat, než se jim svěří. Zároveň ale miluje o své blízké pečovat. Skvěle naslouchá a umí se vžít do každého trápení. Sám má problém se svěřit a na tom by určitě měl zapracovat a nedusit v sobě své pocity.

 

Ascendent ve Lvu

Člověk s ascendentem ve Lvu je akční, energický a organizačně schopný. Má charisma a přirozenou autoritu. Často bývá středem pozornosti, i když o to nestojí. Je velkorysý k druhým lidem, umí jim předat svou energii a zvládne hodně věcí. Neměl by ale zapomínat na to, že potřebuje energii také načerpat. Když se naučí říct si druhým o pomoc, tak se mu uleví.

 

Ascendent v Panně

Člověk s ascendentem v Panně klade velký důraz ve vztazích s druhými na zodpovědnost a spolehlivost. Plané sliby jsou pro něj tabu a k čemu se zaváže, to splní. Je také pečlivý a zaměřený na detail, proto mu může dělat problém podívat se na některé situace z nadhledu.

 

Ascendent ve Vahách

Člověk s ascendentem ve Vahách je komunikativní a miluje být ve společnosti lidí. Potřebuje s druhými sdílet radosti i trápení a málokdy mu dělá dobře samota. Sice má také rád svůj klid a pohodu, ale musí vědět, že je milovaný a že zároveň může pečovat o druhé.

 

Ascendent ve Štíru

Člověk s ascendentem ve Štíru působí na první pohled zdrženlivě a uzavřeně. Trvá mu, než někomu začne důvěřovat. Má svoje tajemství a není tak čitelný. Některé věci vidí černobíle ve vztazích s druhými. Když ho někdo zklame, tak mu to nezapomene a neodpustí.

 

Ascendent ve Střelci

Člověk s ascendentem ve Střelci je na první pohled velmi otevřený, přátelský a komunikativní. Je ho všude plno, patří mezi vtipálky a není s ním nuda. Snadno navazuje kontakty s cizími lidmi a rád si s druhými povídá o všech možných tématech. Má široký záběr a baví ho různorodost ve společnosti.

 

Ascendent v Kozorohu

Člověk s ascendentem v Kozorohu může na druhé působit rezervovaně a odtažitě. Nepotřebuje se s každým kamarádit, ale tomu, komu věří, nemá problém svěřit svá trápení. Ve vztazích s druhými je zásadový, klade důraz na zodpovědnost a raději udržuje pevná přátelství než povrchní známosti.

 

Ascendent ve Vodnáři

Člověk s ascendentem ve Vodnáři je nezávislý, svobodomyslný a má otevřenou mysl. V životě potřebuje svobodu, a jakmile ho něco svazuje, utíká pryč. Ve vztazích s druhými proto vyžaduje volnost, nesnese omezování a přetvářku. Jedná férově a napřímo, a proto nemá problém říct, co cítí nebo co chce.

 

Ascendent v Rybách

Člověk s ascendentem v Rybách je citlivý, intuitivní a přemýšlivý. Má svůj vnitřní svět plný fantazie, kde je všechno ideální. Někdy je těžké mu porozumět, protože paralelně žije v hlavě i ve svém světě. Rád pečuje o druhé, dokáže jim naslouchat a pochopit jejich problémy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení