Ascendent ve Vodnáři – co o vás vypovídá?

Máte ascendent ve znamení Vodnáře nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické? 

 

Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, jak se chováme ve vztazích s druhým a jak nás ostatní vnímají. Pokud byste chtěli vědět, kde hledat ascendent na obloze a jak je provázaný s naším slunečním znamením, přečtěte si tento článek, ve kterém je to popsané více.

 

Ascendent ve Vodnáři

Lidé s ascendentem ve Vodnáři jsou nezávislí, svobodomyslní a mají otevřenou mysl. V životě potřebují svobodu, a jakmile je něco svazuje, utíkají pryč. Ve vztazích s druhými proto vyžadují volnost, nesnesou omezování a přetvářku. Jednají férově a napřímo, a proto nemají problém říct, co cítí nebo co chtějí.

 

Někdy se jim pak nedaří pochopit lidi, co nedokážou mluvit otevřeně o svých pocitech nebo jít si za svými sny. Oni mají hlavu plnou plánů a je pro ně přirozené jít si za svým cílem. Mohou působit namyšleně a egoisticky. Takoví ale nejsou.

 

Naopak jsou otevření každému pomoct a umějí ostatní skvěle podpořit. Jdou si vždy svou cestou, neradi se podřizují a někdy se i bojí ve vztazích se vázat. Když svou samostatnost projeví na úrovni snů a nebudou ji příliš tlačit do vztahů, prospěje jim to. Nemusejí se pak bát, že je budou vztahy s lidmi svazovat, a naučí se v nich vidět i svobodu a prostor se seberealizovat.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení