DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené od 13.9 do 19.9. budou všechny objednávky pořízené v tento týden odeslané po 19.9. Děkuju za pochopení. Ivana (AVANELA.CZ)

Ascendent ve Vodnáři – co o vás vypovídá?

Máte ascendent ve znamení Vodnáře nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické? 

 

Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, jak se chováme ve vztazích s druhým a jak nás ostatní vnímají. Pokud byste chtěli vědět, kde hledat ascendent na obloze a jak je provázaný s naším slunečním znamením, přečtěte si tento článek, ve kterém je to popsané více.

 

Ascendent ve Vodnáři

Lidé s ascendentem ve Vodnáři jsou nezávislí, svobodomyslní a mají otevřenou mysl. V životě potřebují svobodu, a jakmile je něco svazuje, utíkají pryč. Ve vztazích s druhými proto vyžadují volnost, nesnesou omezování a přetvářku. Jednají férově a napřímo, a proto nemají problém říct, co cítí nebo co chtějí.

 

Někdy se jim pak nedaří pochopit lidi, co nedokážou mluvit otevřeně o svých pocitech nebo jít si za svými sny. Oni mají hlavu plnou plánů a je pro ně přirozené jít si za svým cílem. Mohou působit namyšleně a egoisticky. Takoví ale nejsou.

 

Naopak jsou otevření každému pomoct a umějí ostatní skvěle podpořit. Jdou si vždy svou cestou, neradi se podřizují a někdy se i bojí ve vztazích se vázat. Když svou samostatnost projeví na úrovni snů a nebudou ji příliš tlačit do vztahů, prospěje jim to. Nemusejí se pak bát, že je budou vztahy s lidmi svazovat, a naučí se v nich vidět i svobodu a prostor se seberealizovat.