Ascendent ve Vahách – co o vás vypovídá?

Máte ascendent ve znamení Vah nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické? 

 

Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, jak se chováme ve vztazích s druhým a jak nás ostatní vnímají. Pokud byste chtěli vědět, kde hledat ascendent na obloze a jak je provázaný s naším slunečním znamením, přečtěte si tento článek, ve kterém je to popsané více.

 

Ascendent ve Vahách

Lidé s ascendentem ve Vahách jsou komunikativní a milují být ve společnosti lidí. Potřebují s druhými sdílet radosti i trápení a málokdy jim dělá dobře samota. Sice mají také rádi svůj klid a pohodu, ale musejí vědět, že jsou milováni a že také můžou pečovat o druhé.

Jsou výborní v komunikaci, proto se stávají prostředníky ve sporech. Sami konflikty nesnášejí, proto když kolem nich nevládne dobrá nálada, udělají všechno, aby to změnili. Tím se stává, že jsou ovlivnitelní. Snaží se udělat maximum pro ostatní a tak mění názory a svůj pohled.

 

Tím, že zapomínají na sebe, v nich ale vzrůstá vnitřní neklid. Měli by se proto naučit, aby si určili hranice, za které druhé nepustí. Jinak v nich vzniká konflikt, který vyústí v přehnanou reakci. Mohou se naštvat nebo urazit, ale ostatní vůbec nemají šanci zjistit, co se děje. Aby tomu zabránili, je dobré své pocity pravidelně ventilovat a naučit se říkat ne.

 

Znamení Vah je o rovnováze, ale když si lidé s tímto ascendentem uvědomí, že rovnováha nemá být jenom kolem nich, ale právě v nich samotných, začnou pak v životě lépe funguje. Poznají, že když odmítnou, tak to není projevem sobectví, ale naopak sebelásky a tím můžou pro druhé udělat mnohem víc.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení