Ascendent ve Střelci – co o vás vypovídá?

Máte ascendent ve znamení Střelce nebo někoho takového znáte? Jak se takový člověk chová, jaký je a co je pro něj typické? 

 

Ascendent vyjadřuje náš projev navenek, jak působíme na ostatní, jak vypadáme, jak se chováme ve vztazích s druhým a jak nás ostatní vnímají. Pokud byste chtěli vědět, kde hledat ascendent na obloze a jak je provázaný s naším slunečním znamením, přečtěte si tento článek, ve kterém je to popsané více.

 

Ascendent ve Střelci 

Lidé s ascendentem ve Střelci jsou na první pohled velmi otevření, přátelští a komunikativní. Je jich všude plno, patří mezi vtipálky a není s nimi nuda. Snadno navazují kontakty s cizími lidmi a rádi si s druhými povídají o všech možných tématech. Mají široký záběr a baví je různorodost ve společnosti. 

Jejich otevřenost a přímočarost ale nemusí brát každý pozitivně. Jednají bez okolků, nechodí kolem horké kaše a vždycky řeknou, co si myslí. Někdy se i lidé z jejich okolí mohou urazit, protože způsob, jakým své názory říkají, bývá netaktní. Oni to nemyslí zle, jen nejsou mistry v diplomacii.

 

Jejich prostořekost je pro ně typická už od dětství. Nemají v hlavě autocenzuru a cokoliv si myslí, to rovnou i říkají. Pak vznikají vtipné situace, kdy se to snaží všemi způsoby zachránit, protože ublížit někomu slovem pro ně není záměr. Kdo oceňuje upřímnost a chce slyšet pravdu, ten to lidem s ascendentem ve Střelci vždycky odpustí.

 

Tak jako dokážou být rychlí ve slovech a myšlenkách, umějí se i postavit za různé názory a stanoviska. Jen opět nezvládnou ukočírovat svůj styl, tak se může stát, že pohled na věc budou prosazovat moc horlivě a fanaticky. Pokud mají kolem sebe lidi, co je na to upozorní, zastaví se a svá slova přehodnotí. Někteří ale nad nimi mávnou rukou a přestanou brát jejich názory vážně, což každého člověka s tímto ascendentem zamrzí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení